Zara Larsson niespodziewanie stała się największą gwiazdą British Fashion Awards. Jej subtelny, ale bardzo oryginalny look zachwycił nie tylko jej fanów. Ma szansę zostać ikoną stylu?

Makijaż idealny na święta i sylwestra. Najpiękniejsze propozycje

Zara Larsson to szwedzka wokalistka, której szerszą popularność przyniósł występ podczas Euro 2016 z kawałkiem This One’s for You z Davidem Guettą. Od tamtej pory młoda artystka konsekwentnie wspina się po szczeblach muzycznej kariery, chociaż wciąż trudno zaliczyć ją do pierwszoligowych gwiazd. Teraz może się to zmienić.

Selena Gomez zmienia wizerunek. W wielkim stylu wraca do show-biznesu

Larsson w ostatnim czasie zaczęła eksperymentować z wizerunkiem. Artystka, która zdążyła nas już przyzwyczaić do platynowych bond włosów, radykalnie je przefarbowała na mocny, rudy kolor. Teraz jednak poddała się kolejnej zmianie, której efekt zaprezentowała na gali BFA.

Maja Ostaszewska w rudych włosach. Niesamowita przemiana!

Szwedka rozjaśniła włosy, wciąż pozostawiając jednak lekki rudawy odcień, dzięki czemu mają teraz piękny, oryginalny brzoskwiniowy kolor. Inaczej niż zazwyczaj zdecydowała się je też wyprostować, a także odrobinę skrócić w modnego teraz krótkiego boba.

Jak stylizować boba – oto najpiękniejsze propozycje

Uwagę skupiał też jej makijaż. Aspirująca gwiazda postawiła na naturalny rozświetlony look, którego mocnym akcentem były jedynie efektowne kreski w załamaniu powieki.

Całość prezentowała się naprawdę świetnie, czyniąc z Larsson prawdziwą gwiazdę wydarzenia.
Piękna?