Zac Efron (32 l.) zasłynął dzięki roli w hitowej produkcji Disney’a wśród nastolatków: „High School Musical”, które doczekało się aż trzech części. Od tamtej pory aktor rozwinął się, ma na koncie naprawdę ambitne role i wygląda na to, że chce odciąć się od wizerunku przystojniaka. Efron przytył i zapuścił brodę. Jak teraz wygląda? Sprawdźcie sami.

Zac Efron zapuścił brodę – jak teraz wygląda?

Zac Efron na początku swojej kariery miał wizerunek grzecznego i poukładanego chłopca. Z czasem, gdy dostawał coraz to nowsze propozycje filmowe – znacznie zmienił swój wizerunek. Teraz aktor opublikował najnowsze zdjęcie na Instagramie i pokazał, jak się zmienił. Efron spoważniał, zapuścił brodę i zauważalnie przytył.

Vanessa Hudgens pokazała jak wyglądają jej naturalne włosy bez stylizacji

Przy okazji Zac podkreślił, jak ważna jest dla niego nasza planeta – aktor również świętował Dzień Ziemi, który wypadał wczoraj.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o naszą planetę, ludzi i każdą żywą istotę, z którą ją dzielimy. Bądźcie bezpieczni, bądźcie zdrowi i bądźcie dla siebie dobrzy – podpisał zdjęcie aktor

Na udostępnionej fotografii widzimy zamyślonego Efrona, który pozuje na tle natury. Zac postawił na czapkę z daszkiem, granatowy T-shirt, pasujące kolorystycznie spodnie i czarną kurtkę typu bomber jacket. Aktor wygląda zupełnie inaczej. Wydoroślał i spoważniał.

Efron może być kojarzony z ról w takich filmach jak: „Znów mam 17 lat”, „Lakier do włosów”, „Baywatch. Słoneczny patrol”, czy „Podły, okrutny, zły” – gdzie wcielił się w rolę seryjnego mordercy Teda Bundy’ego.

Vanessa Hudgens zrobiła tatuaż na piersi. Odnosi się do jej rozstania z Austinem Butlerem?

Aktor chroni swoją prywatność i nie zdradza szczegółów ze swojego życia. Niewiele wiadomo również na temat jego życia uczuciowego, przez pięć lat był związany z aktorką Vanessą Hudgens, którą poznał na planie „High School Musical”, ale para rozstała się w atmosferze skandalu i nie chce utrzymywać ze sobą kontaktów.

A Wy jak uważacie? Pasuje do niego broda?