Z pozoru rodzina Hadid jest godna podziwu i pełna świetnych relacji między rodzicami a trójką dzieci. Wszyscy są piękni jak z obrazka, bogaci, zakochani, robią kariery w różnych dziedzinach biznesu i zupełnie się nie starzeją. Właśnie a propo tego starzenia – okazuje się, że Yolanda swoim wyznaniem poruszyła internet. Czy jednak w pozytywnym sensie?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Yolanda Hadid postanowiła po latach wyjąć implanty z piersi oraz usunąć wszystkie wypełniacze, jakie kiedykolwiek włożono do jej ciała. Modelka z dumą oznajmiła, że teraz jest zupełnie naturalna.

ZOBACZ TEŻ: YOLANDA HADID SZCZERZE O BOTOKSIE, WYPEŁNIACZACH I KANONACH PIĘKNA

Pod jej postem fani gratulowali jej decyzji oraz prawili komplementy. Jedna z osób zapytała o jej dzieci w kontekście operacji plastycznych, mówiąc:

Zgadzam się z tym co napisałaś, ale co powiesz na temat Twoich córek? Mam tu na myśli szczególnie Bellę. Jest taka piękna, czy musi używać tylu wypełniaczy?

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Yolandy, która stanęła w obronie swoich dzieci:

Żadne z moich dzieci nigdy nie miało wypełniaczy ani nie poddało się botoksowi, ani nie włożyło do swojego ciała czegoś, co byłoby dla nich szkodliwe. Szczególnie, że są świadkami tego, co stało się z moim ciałem.

W odpowiedzi na ten komentarz konto na instagramie @celebface zamieściło zdjęcia Belli Hadid, które pokazują, jak w przeciągu ostatnich 8 lat zmieniła się jej twarz i ciało. Szczególnie warto zwrócić uwagę na jej nos, kości policzkowe oraz brwi. Wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Wy też widzicie te zmiany?

Yolanda Hadid twierdzi, że jej dzieci nigdy nie miały operacji plastycznych
Yolanda Hadid twierdzi, że jej dzieci nigdy nie miały operacji plastycznych
Yolanda Hadid twierdzi, że jej dzieci nigdy nie miały operacji plastycznych