Yolanda Hadid, mama dwóch supermodelek – Belli i Gigi, niedawno obchodziła swoje 55 urodziny. Aby w pełni uczcić tę okazję opublikowała na swoim Instagramie bardzo osobiste i jednocześnie odważne słowa dotyczące tego, jak w dzisiejszym świecie postrzegane jest piękno.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA Z ZESPOŁEM DOWNA STAJE SIĘ NOWĄ AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BENEFIT

Była modelka opublikowała selfie, na którym pozuje w bieliźnie. Obok zdjęcia dodała wpis dotyczący jej długiej walki z chorobą, w którym pisze, że życie bez implantów i wypełniaczy, które jeszcze do niedawna uznawała za konieczne, by zachować młodość, są jej teraz zupełnie niepotrzebne.

Yoladna w swoim poście napisała, że już dawno zdecydowała się na wyjęcie implantów i zaprzestaniu zastrzyków. Twoje zdrowie jest najważniejsze, więc weryfikuj wszystkie informacje, które dostajesz od całego zepsutego systemu i zastanów się zanim wypełnisz swoje ciało toksynami .

Mama supermodelek radzi innym kobietom, by zaakceptowały swój wygląd i to, że starzenie się jest czymś zupełnie naturalnym. Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że dokonywałam złych wyborów, zanim wreszcie znalazłam wolność i harmonię piękna i akceptacji tego, co jest najlepszą wersją mnie (…) Piękno nigdy nie ma znaczenia, jeśli nie idzie w parze ze zdrowiem .

ZOBACZ TEŻ: NOWE WYZWANIE GWIAZD NA INSTA UDOWADNIA, ŻE NIEKTÓRE Z NICH SIĘ NIE STARZEJĄ?!

Zgadzacie się?