Retuszowaniu zdjęć gwiazd nie ma końca. Marki coraz częściej sięgają po programy graficzne i kreują swoją własną rzeczywistość. Na szczęście wiele popularnych kobiet przeciwstawia się takim działaniom. Właśnie dlatego w mediach społecznościowych chętnie publikują zdjęcia przed i po retuszu. Wszystko po to, aby przypomnieć światu o nierównej walce kobiet z nieistniejącymi ideałami.

Każdy fan Paris Jackosn lub osoby, które po prostu zetknęły się z jej zdjęciami, wiedzą, że ciało dziewczyny jest pokryte tatuażami. Niestety na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się w sieci nie doszukamy się tatuaży. Zostały całkowicie usunięte.

ZOBACZ TEŻ: PARIS JACKSON CHWALI SIĘ ZDJĘCIEM NIEOGOLONYCH NÓG I OBURZA OPINIĘ PUBLICZNĄ

Choć pierwsze zdjęcia kampanii znanej marki, na których Jackson pozuje obok Millie Bobby Brown i Lulu Tenney, przedstawiają piosenkarkę ze wszystkimi kolorowymi tatuażami na ciele, zaktualizowana wersja fotografii niestety całkowicie odbiega od rzeczywistości.

Sprawie warto przyjrzeć się bliżej, ponieważ na oficjalnym koncie Calvina Kleina Paris ma wszystkie tatuaże. Wygląda na to, że internauci chcieli zrobić psikusa marce i wzięli retusz we własne ręce. Według doniesień amerykańskich serwisów informacyjnych zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, jest kopią zdjęcia, którą wyretuszowały osoby niezwiązane z marką.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSTKO WYRETUSZOWANE! KENDALL JENNER OSKARŻONA O NIEUCZCIWE PRZERÓBKI!

Paris Jackson nie wydała oficjalnego oświadczenia. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie. Oczywiście, jak tylko się pojawią, poinformujemy Was o jej dalszym rozwoju.

Myślicie, że to intrnauci?