Mimo że trądzik to dość powszechny problem, okazuje się że nadal wiemy o nim bardzo mało! Czy na trądzik cierpią jedynie nastolatki? Czy mając trądzik można się malować? Czy trądzikiem można się zarazić? Aby rozwiać te wątpliwości, La Roche-Posay zorganizowało specjalne warsztaty. Spotkanie odbyło się 26 lipca pod hasłem „Zaprzyjaźnij się ze sobą. Podróż w głąb własnych możliwości i talentów”.

Wyjątkowe warsztaty La Roche Posay

Wyjątkowe warsztaty La Roche Posay

Spotkanie z czytelniczkami Joy poprowadziły Żaneta Gajek i Agnieszka Indulska oraz Magdalena Zamkutowicz z redakcji Joy.

Podczas warsztatów uczestniczki wysłuchały profesjonalnych rad dr n. med. Karoliny Kopeć-Pyciarz, a także miały okazję porozmawiać z psychologiem. Pojawiły się także znane blogerki- Klaudia i Patrycja Adaszewskie, Magda Bodzioch, Sauria80 i Agatamanosa.

Wyjątkowe warsztaty La Roche Posay

Dziewczyny dowiedziały się jak leczyć trądzik, ale także w jaki sposób pokochać samą siebie.

Jeśli ty również zmagasz się z cerą trądzikową, wypróbuj nowość od La Roche-Posay- innowacyjny produkt z serii Effaclar zwalcza przebarwienia potrądzikowe i działa jako krem tonujący. Formuła kremu działa już po 8 dniach używania! Dodatkowo poprawia koloryt skóry bez efektu maski. Po czterech tygodniach pory są odblokowane, a skóra wygładzona.

Produkt pojawi się w sklepach już 10 września!

Wyjątkowe warsztaty La Roche-Posay