Śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdej kobiety. Jeśli jest i twoim, podpowiemy ci, jak je spełnić. Nasz sposób jest tani, całkowicie naturalny, a co najważniejsze – naprawdę skuteczny!

MASZ PROBLEMY Z CERĄ? BYĆ MOŻE WSZYSTKIEMU WINNE SĄ… ZĘBY!

Na rynku możemy znaleźć naprawdę wiele kosmetyków wybielających. Jednak, mimo zapewnień producentów, nie działają. Zanim jednak zdecydujesz się na kosztowny zabieg u dentysty, wypróbuj naturalną pastę, którą w kilka minut możesz przygotować w domu.

Bez chemii

Nie zawiera chemii i fluoru, a mimo to jest niezwykle skuteczna. Do jej przygotowania potrzebujesz zaledwie dwóch składników: oleju kokosowego i sody oczyszczonej.

NIE UŻYWA PASTY DO ZĘBÓW OD KILKUNASTU LAT. ZASKAKUJĄCE JAK WYGLĄDA JEJ UŚMIECH!

Olej kokosowy działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, skutecznie dbając o higienę jamy ustnej, a także wykazuje działanie wybielające. Z kolei soda oczyszczona pochłania nieprzyjemne zapachy i skutecznie ściera powstały na zębach osad, nie uszkadzając przy tym płytki.

Czego potrzebujesz??

Aby ją zrobić, Wystarczy wymieszać olej kokosowy z sodą oczyszczoną w proporcji 1:1. Pasta nie wymaga specjalnego przechowywania. Możesz ją trzymać w łazience. Uważaj jednak, by nie dotykać jej szczoteczką. Do nakładania używaj czystej szpatułki.

BRZYDKI ODDECH, POŁYKANIE GUMY, BÓL. WIESZ, CO PRÓBUJĄ CI POWIEDZIEĆ TWOJE ZĘBY?

Rada:
Jeśli nie lubisz smaku oleju kokosowego i sody oczyszczonej, możesz dodać do pasty parę łyżek ksylitolu, który sprawi, że stanie się słodka. Warto go użyć, ponieważ zwalcza próchnicę, czyniąc pastę jeszcze skuteczniejszą.
Wypróbujesz?