Jeżeli los zwierząt nie jest Ci obojętny to z pewnością przyłączysz się do nas i podpiszesz petycję The Body Shop. Marka podjęła walkę o całkowity zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach, a my… Pękamy z dumy! I mamy nadzieję, że już niedługo temat zakończy się raz na zawsze, a razem z nich cierpienia zwierząt w kosmetycznych laboratoriach.

ZOBACZ: ZARA WYCOFUJE SIĘ ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW Z ANGORY

– ZJEDNOCZYMY SIĘ, BY W KOŃCU, NA CAŁYM ŚWIECIE ZAKAZAĆ TESTOWANIA NA ZWIERZĘTACH. DOŁĄCZ DO NASZEJ KAMPANII „NA ZAWSZE PRZECIW TESTOM NA ZWIERZĘTACH” PODPISUJĄC TĘ PETYCJĘ.

Byliśmy pierwszą światową marką branży beauty, która rozpoczęła walkę przeciw testom na zwierzętach. Przez ostatnie trzy dekady, współpracowaliśmy z Cruelty Free International, a nasze wspólne wysiłki doprowadziły do zakazu testów w Unii Europejskiej w 2013 roku. Ale to nie wystarczy. Zwierzęta są nadal wykorzystywane w imię piękna a my chcemy, by to okrucieństwo skończyło się wszędzie i już na zawsze – czytamy na stronie.

Podpisanie petycji zajmuje niecałą minutę, a jeżeli zrobimy to wszyscy to przybliżymy projekt bliżej mety. Jeżeli chcecie walczyć o prawa zwierząt, które same za siebie walczyć nie mogą – petycję znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ: JOANNA KRUPA POMALOWANA W TYGRYSIE PASKI W OBRONIE ZWIERZĄT. PRAWIE NAGA

Kilka sekund Twojego czasu może pomóc chronić zwierzęta!

Wspieramy The Body Shop w walce o zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach!

Wspieramy The Body Shop w walce o zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach!

Wspieramy The Body Shop w walce o zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach!