Metamorfozy gwiazd to coś, z czym mamy do czynienia bardzo często. Celebrytki szybko nudzą się swoim wyglądem i lubią poprawiać a to fryzurę, a to rysy twarzy. Najczęściej jednak pada na włosy. I właśnie tak jest w przypadku Zosi Ślotały, która właśnie poddała się wielkiej zmianie.

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA MA KOMPLEKSY? „NIE WRÓCIŁAM JESZCZE DO FORMY, ALE…”

Blond włosy? Póki co odeszły w niepamięć! Zosia postanowiła nieco zaszaleć i postawiła na odcień, którego jeszcze u niej nie widziałyśmy… Jasny blond zamienił się w bardzo chłodny odcień szarości.

– Czasem każda z nas potrzebuje zmiany… ja ostatnio często 🙈 Oficjalnie mogę Wam pokazać mój nowy kolor! Metallic! Na który w życiu bym się nie zdecydowała gdyby nie @lorealpro! Teraz skacze z radości, ponieważ okazuje się że jest to strzał w 10! 👌🏼✨🔝 Jak Wam się podoba?? – napisała celebrytka.

W hasztagach Zosia przyznała się, że „pozazdrościła Lewemu” i zdecydowała się na zmianę. Sama Zosia jest zachwycona swoją metamorfozą, jednak kolor niespecjalnie przypadł do gustu jej obserwatorom.

– Zdecydowanie blond jest korzystniejszy. Smutniej i starzej w ten wersji wyglądasz. Ale piękna jesteś zawsze 😉

– Ten kolor pasuje tylko naprawdę mlodym dziewczynom:)

– Lubie cie w blond ale najwazniejsze ze ty sie dobrze w tym czujesz ☺️

– Kolor ładny, przede wszystkim ciekawy ale w blondzie twarz była jakby cieplejsza, promienna, chyba ze to tylko kwestia zdjęcia

– Jesteś piękna, ale nie w tym kolorze 👎 – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

ZOBACZ: NA INSTAGRAMIE ZOSI ŚLOTAŁY WOJNA O POMPONY!

Co myślicie o tej zmianie?