Trudno uwierzyć, że minęło zaledwie kilka lat, odkąd Gigi i Bella Hadid weszły do świata mody. Ich kariery rozwinęły się błyskawicznie. Przy okazji mogliśmy zaobserwować, jak działają dobre geny. Ich mama Yolanda była modelką, ale okazuje się, że przejmowanie tego, co najlepsze dotyczy również dalszej rodziny. Gigi i Bella mają kuzynkę, która również jest modelką. I wiecie co? Jest niesamowita!

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID NIE OGOLIŁA WŁOSÓW POD PACHAMI! INTERNAUCI: NIE CHCEMY NA TO PATRZEĆ!

Joann van den Herik pracuje w Holandii i jest córką jednej z sióstr Yolandy. Jo pracuje dla agencji International Model Management i 12+ UK Model Management. Szybkie przebrnięcie przez jej konto na Instagramie – ma już ponad 50 tysięcy obserwujących – ujawnia, że warto ją śledzić, ale nie tylko z powodu jej rodzinnych relacji. Jo wysyła pozytywne komunikaty, zachęcając innych do akceptacji niedoskonałości.

Dzieli się ujmująco uczciwymi przemyśleniami o budzeniu się w złym nastroju, który wywołany jest współczesnymi standardami piękna (każdy, kto obserwuje jej kuzynki, może podejrzewać, że nie miewają złych dni).

Mam rozstępy, a tak łatwo jest patrzeć w lustro i czuć odrazę do rzeczy, których się nie lubi, ale nie chcę więcej tego robić. Nie ukrywam mojej „brzydkiej” strony, chcę ją częściej pokazywać, bo ją zaakceptowałem, kocham swoje ciało! Chłopaki i dziewczyny, nie ma znaczenia, czy nie macie sześciopaku, czy rozmiaru 36. Jesteście tak samo piękni jak wszyscy, nie próbujcie się porównywać ani rywalizować z innymi. Ciało jest świątynią, o którą powinno się troszczyć i kochać. Nie pozwól, aby twój umysł nękał twoje ciało.

style="overflow:hidden;"> – napisała w jednym z postów.

ZOBACZ TEŻ: A WIĘC TO DLATEGO GIGI HADID NIE POJAWI SIĘ NA POKAZIE VICTORIA’S SECRET!

Nie możemy się z nią nie zgodzić! Warto obserwować takie profile na Instagramie. Czarujący, motywujący, mądry.

Zgadzacie się z nią?