Anna Lewandowska raczej nie należy do osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Żona Roberta Lewandowskiego lubi swoje ciemne brązowe włosy, a każda wizyta u fryzjera nie kończy się nowym kolorem. Tym razem pozwoliła sobie trochę zaszaleć, a efekty możemy podziwiać na jej Instagramie. Jesteście ciekawe, czym zaskoczyła Anna?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA ZACHĘCA DO PICIA… INTERNAUCI DŁUGO CZEKALI NA TAKI WPIS!

Lewandowska dała się ponieść klimatowi wakacji i postanowiła nieco rozjaśnić górną część włosów. Efekt? Fryzura a’la dziewczyna surfera – włosy, które wyglądają jak zamoczone w morskiej wodzie, przez co zrobiły się plażowe fale. Zauważyć możemy także refleksy wyglądające jak zrobione przez słońce.

W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje zachwytów, ale również małej krytyki.

– Piękny kolor włosów 👌

– Blonde Power! 💛💛💛💛💛

– Piękna zmiana koloru 😍👌💓

– cel na dziś – uczesać się 🙂 🙂

– O nie tylko nie blond! W ciemnych Ci bylo tak ladnie, a w czarnych to juz w ogole super wygladalas – czytamy w komentarzach.

ZOBACZ: ANIA MIAŁA TYLE NA GŁOWIE! WSZYSTKIE FRYZURY LEWANDOWSKIEJ

Jak Wam się podoba?

Najważniejsze by żyć w zgodzie z samym sobą i się realizować.❤️☘️💚 Masz cel? Zapisz go! Powiedz o tym głośno i przejdź do działania! ✔️1. Określ swoje cele i zapisz je na kartce – zarówno te dużo jak i małe! ✔️2. Realizuj się – wyznacz cele w oparciu o swoje wartości np. o to jakich 5 rzeczy jest dla Ciebie ważnych? Co konkretnie chcesz osiągnąć i w jakich obszarach? ✔️3. Określ swoje 3 kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć cel (kompetencje twarde i miękkie) ✔️4. Zrób listę zadań, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu! Działaj zgodnie ze swoim planem. ✔️5. Rozplanuj zadania w czasie i zapisuj np. w kalendarzu ✔️6. Sprawdzaj się – ustal w jaki sposób będziesz mierzył swoje postępy. #motivation #annalewandowska #positive #healthyplanbyann Everything you need is in your heart! The most important thing is to live in harmony with yourself. Now let’s get to action! Do you have a goal? Save it! Tell me about it! 1. Define your goals and save them on a sheet – both those big ones and small! 2. Realize – set goals based on your values. For example, what 5 things are the most important to you? What exactly do you want to achieve and in what areas? 3. Determine your 3 competences that will allow you to achieve the goal 4. Make a list of tasks that will bring you closer to the goal! Act according to your plan. 5. Plan tasks in time and save them in the calendar Check yourself – determine how you will measure your progress.

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

WOW! Anna Lewandowska zaszalała z kolorem włosów. Jest BLONDYNKĄ!

WOW! Anna Lewandowska zaszalała z kolorem włosów. Jest BLONDYNKĄ!

WOW! Anna Lewandowska zaszalała z kolorem włosów. Jest BLONDYNKĄ!