Marokański składnik, zwany również płynnym złotem czy złotem Berberów, od wieków znajduje zastosowanie w kosmetyce, medycynie, a także w przemyśle spożywczym. Tym razem jego dobroczynne właściwości zostały docenione przez markę RIMMEL, która wykorzystała go do produkcji maskary Wonder’full.

Maskara dokładnie pokrywa rzęsy oraz szybko wysycha. Dzięki temu nie są one posklejane i uzyskują niewiarygodną objętość. Ponadto, formuła wygładza rzęsy, nadając im uczucie lekkości, miękkości i elastyczności. Posiada szczoteczkę nowej generacji Ultra-Flexible Brush, której miękkie, elastyczne włókna dokładnie chwytają oraz pokrywają tuszem wszystkie, pojedyncze rzęsy, idealnie je rozdzielając – od nasady aż po samą końcówkę.

Ambasadorką marki jest Georgia May Jagger. Jej charakterystyczna, ognista uroda stanowi inspirację dla wszystkich kobiet, które pragną mieć rzęsy w stylu tej ponętnej modelki. W reklamie prasowej i spocie telewizyjnym zdradza sekret ich pięknego wyglądu. Georgia, jako sekretny agent, ucieka z Londynu, zabierając ze sobą sekretną, makijażową broń – maskarę Wonder’full – pogromcę grudek i sojusznika wygładzonych i pełnych objętości rzęs.

Kobiety pragną, aby maskara nie tylko upiększała rzęsy, ale też odpowiednio o nie dbała. Formuła maskary Wonder’full z olejkiem arganowym nie tylko daje naprawdę zniewalający efekt, ale też pomaga zachować rzęsom elastyczność dzięki czemu nie są one suche ani słabe.

Wypróbuj nową maskarę Wonder’Full i olśniewaj spojrzeniem jak Georgia May Jagger!

Wonder'full - maskara z olejkiem arganowym