Willow Smith naucza o dobroci zaledwie kilka dni po tym, jak jej ojciec, Will Smith, uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów. Na Insta Stories 21-letnia piosenkarka opublikowała cytat, który pierwotnie udostępnił mówca motywacyjny Jay Shetty. „Wiesz, kto teraz dużo przechodzi? Dosłownie wszyscy. Po prostu bądź uprzejmy”, napisała na Instagramie.

Ton wiadomości odzwierciedlał wiadomość opublikowaną przez matkę Jadę Pinkett Smith, która skomentowała galę jedną grafiką: „To jest pora na uzdrowienie i jestem tu po to”. Brat Willow, 23-letni Jaden Smith, wspierał swojego tatę zaraz po wydarzeniu na ceremonii.

Jada Pinkett-Smith przerywa milczenie po Oscarach

Will Smith podczas rozdania Oscarów wpadł na scenę, by uderzyć komika Chrisa Rocka, po tym, jak żartował on z łysej głowy Pinkett Smith, która choruje na łysienie plackowate.

„Przemoc we wszystkich jej formach jest trująca i destrukcyjna” – napisał na Instagramie Will Smith następnego dnia po ceremonii. „Moje zachowanie podczas wczorajszego rozdania Oscarów było niedopuszczalne i niewybaczalne. Żarty na mój koszt są częścią pracy, ale żart o stanie zdrowia mojej Jady był dla mnie zbyt trudny do zniesienia i zareagowałem emocjonalnie”, dodał.

Projekt legalizacji aborcji trafił do Sejmu. Zebrano ponad 200 tys. podpisów

 

Sonda

Jada Pinkett-Smith

Myślisz, że Will Smith zrobił dobrze stając w obronie żony?