Will Smith surowo ostrzega swoją żonę Jadę Pinkett Smith, mówiąc, aby nie używała go jako siły przebicia. Film z 2019 roku właśnie stał się niezwykle popularny w mediach społecznościowych. 49-sekundowy klip został nakręcony przez Pinkett-Smith i zamieszczony na Instagramie. Osiągnął tysiące wyświetleń po ataku Smitha na komika Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów.

Oscary 2022: Will Smith uderzył Chrisa Rocka za żart na temat łysienia Jady Pinkett Smith

Aktor podczas rozdania nagród uderzył Rocka w twarz za zażartowanie na temat łysienia jego żony Jady Pinkett-Smith. Nowo ujawniony film z 2019 roku wywołał spekulacje na temat stanu związku Smithów, a niektórzy widzowie twierdzą, że gwiazda filmu „Men In Black” wygląda „nieswojo” i „niespokojnie”, rozmawiając z żoną.

Pinkett- Smith nakręciła wideo jako materiał promujący jej program „Red Table Talk”. Smith wygląda na zirytowanego tym i mówi do żony, aby nie filmować go bez pytania. „Moja obecność w mediach społecznościowych to dla mnie chleb powszedni. Nie możesz więc używać mnie jako siły przebicia w mediach społecznościowych”, dodał Smith. W ubiegłym roku małżonkowie potwierdzili, że żyją w otwartym małżeństwie.

Old clip of Jada Pinkett Smith forcing Will Smith to respond on her IG Live resurfaces from PublicFreakout

5 rzeczy, które powinna mieć w szafie każda kobieta

Sonda

Jada Pinkett-Smith

Myślisz, że Will Smith zrobił dobrze stając w obronie żony?