Państwo Smith w rozmowach z mediami dzielą się sekretami z życia seksualnego, co nie spodobało się jednemu z internautów, który postanowił napisać petycję nawołującą do zakazu rozmów dziennikarzy z popularną parą. Znalazło się wielu chętnych, popierających decyzję.

„Płaczę codziennie”. Bella Hadid szczerze o lękach i depresji

Will Smith i Jada Pinkett piorą małżeńskie brudy w mediach

Cierpliwość ludzi w stosunku do amerykańskiej pary ostatecznie się wyczerpała. Will Smith i Jada Pinkett swoimi wypowiedziami zaszkodzili opinii publicznej, która powiedziała „dość”. 26 listopada 2021 roku na portalu „change.org” powstała petycja autorstwa Dextera Moralesa, która nawołuje do zaprzestania przeprowadzania wywiadów z aktorem i jego żoną.

Od tamtego momentu pod petycją „Przestańcie rozmawiać z Willem i Jadą Smithami!” podpisało się ponad 22 tys. użytkowników.

Will Smith i Jada Pinkett podpadli internautom

Czym popularny aktor z małżonką tak zniechęcił do siebie ludzi? W ostatnich dniach miała miejsce premiera autobiograficznej książki Willa Smitha pt. „Will”. W związku z tym para prowadzi wzmożoną kampanię promocyjną, chętnie dzieląc się intymnymi szczegółami z życia małżeńskiego i nie tylko.

53-latek w swojej biografii opowiada między innymi o dzieciństwie, początkach aktorstwa, życiu rodzinnym czy małżeństwie z Jadą Pinkett. W książce wyjawia szczegóły na temat życia seksualnego. Jest też szokujące wyznanie, że myślał o zabiciu swojego… ojca. Will Smith ujawnił również, że podczas pierwszego małżeństwa z Sheree Zampino, zakochał się w aktorce Stockard Channing.

W listopadzie pojawił się dokument „The Best Shape of My Life” [„Najlepsza forma mojego życia”], gdzie aktor wyznał, że miał myśli samobójcze. Już wcześniej Will Smith i Jada Pinkett nie szczędzili mediom pikantnych wiadomości na temat swoich romansów czy zdrad.