Bardzo lubimy brać udział w akcjach charytatywnych, w których można faktycznie pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. W maju możliwość wsparcia innych daje nam marka Benefit Cosmetics w ramach programu Bold is Beautiful. Pomóc może każda z nas, a w zamian zyskujemy do tego piękne brwi! Oto, co trzeba zrobić.

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE „PRZYMIERZYĆ” BRWI!

Jeśli kochasz piękne brwi i uwielbiasz pomagać to trafiłaś idealnie! Jak możesz się zaangażować? Wystarczy, że w maju 2019 roku wybierzesz się do jednego z 39 brow bar’ów Benefit Cosmetics w Polsce (listę wszystkich brow barów znajdziesz TUTAJ . Jeśli zdecydujesz się na dowolny serwis woskowania brwi, możesz być pewna, że 100% przychodu trafi do potrzebujących fundacji Habitat for Humanity.

W Polsce Fundacja zajmuje się poprawą warunków mieszkaniowych i bytowych, a także pomocą prawną dla osób, które jej potrzebują. Środki zebrane w ramach akcji Bold is Beautiful zostaną przeznaczone głównie na pomoc kobietom, by mogły w spokoju się rozwijać, wychowywać dzieci i przede wszystkim stać się niezależne w swoim czasie.

Akcji patronuje córka założycielki marki Benefit Cosmetics, Annie Ford Danielson, która jest twarzą kampanii i z całego serca wspiera program. Jak sama twierdzi, że misją marki jest nie tylko dawanie kobietom narzędzi do tego, by poprawiać urodę, lecz także wspieranie ich i dodawanie im sił.

ZOBACZ TEŻ: MĘSKIM OKIEM: Takich brwi powinnaś się wstydzić!

Jak liczby przekładają się na pomoc? Jeden serwis Brwi w brow barze Benefit to 3 puszki farby do odmalowania pokoju. 5 serwisów to już miejsce do nauki dla dziecka w odremontowanym mieszkaniu, a przy 10 zapewniamy potrzebującym kobietom pomoc prawną, by mogły odmienić swoje życie.

Proste, prawda? Dlatego pomagajmy!

Wiesz, że prezentując sobie przepiękne brwi możesz pomóc też potrzebującym?