W show-biznesie istnieje pewna niepisana zasada, która ostrzega przed współpracą z dziećmi i zwierzętami. Po tym poście tego typu myślenie może rozciągnąć się również na makijaż. Niedawno informowałyśmy Was o zniszczeniu wystawy w Sephorze. Ta tragiczna historia to nie koniec urodowej rzezi. Tym razem wyrok na kosmetyki wydał malutki, uroczy szczeniak.

ZOBACZ TEŻ: MASAKRA W AMERYKAŃSKIEJ DROGERII! STRATY OSZACOWANO NA ASTRONOMICZNĄ KWOTĘ!

Pewna dziewczyna o pseudonimie Pyokkimassu od dłuższego czasu marzyła o własnej palecie do konturowania oczu Kat Von D (my też ją uwielbiamy!). Zaoszczędziła 200 złotych. W końcu przyszedł długo wyczekiwany dzień. Podekscytowana, nie mogła doczekać się otworzenia upragnionej paczki od Kat Von D. Niestety jej pies był bardziej podekscytowany niż ona.

Mój pies dotarł do przesyłki, zanim ja to zrobiłam– dodała nad zdjęciem.

Z fotografii wynika, że pies zniszczył zarówno kompaktowe lustro, jak i fragment cieni do konturowania. Forum, na którym właścicielka zniszczonej paletki zamieściła posta, zawrzało. Kolejne obserwatorki historii beauty pieska przesyłają wyrazy współczucia. Wiele Internautek do dziś ociera łzy z policzka, chociaż historia ma swoje szczęśliwe zakończenie.

ZOBACZ TEŻ: KAT VON D BEAUTY W POLSCE. CO KUPIMY, GDZIE, KIEDY I ZA ILE? (FOTO)

Przejęte fanki makijażu zorganizowały małą zbiórkę na nową paletkę. Miejmy nadzieję, że tym razem Pyokkimassu zdąży otworzyć przesyłkę pierwsza…

Wasze zwierzęta mają podobne upodobania?