Bella Hadid to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek. Razem z siostrą Gigi od kilku lat są na okładach najlepszych prestiżowych czasopism. Bella jest muzą i główną twarzą domu mody Versace. Nic więc dziwnego, że stała się też najważniejszą modelką ostatniej kampanii reklamowej jednej z najbardziej prestiżowych marek w świecie mody.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID NIE BĘDZIE ANIOŁKIEM VICTORIA’S SECRET? WSZYSTKO PRZEZ JEDNO ZDJĘCIE

Współpraca między supermodelką a domem mody została uwieczniona na przedramieniu Belli wielkim napisem Versace ! A kto wykonuje tatuaż? Oczywiście nikt inny jak sama Donatella!

Niedawno dodany post na Instagramie pokazuje całe widowisko, które jest oczywiście częścią najnowszej kampanii. Bella siedzi spokojnie, nie nawiązując nawet kontaktu wzrokowego z tatuatorem, a w tle muzyki słychać brzęczenie igły. Kiedy napięcie rośnie ujawnia się tożsamość tatuażysty – a jest nią sama Donatella Versace!

Reklama jest zupełnie inna niż wszystkie. Na początku mogłoby się wydawać, że surowe, minimalistyczne wnętrze nie ma nic wspólnego z modą. Hadid jest ubrana w zwyczajną tunikę w turkusowym kolorze, a Versace jak zawsze wybrała klasyczną, zawsze elegancką czerń i wygląda całkiem nieźle w skórzanych rękawicach z maszynką do tatuaży.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! TO KOLOR INSPIROWANY KATALOGIEM VS Z LAT 90.!

Ale co oznacza tatuaż? Może jest to znak długoletniej współpracy, na którą szykuje się modelka.

Jak Wam się podoba?