Odwiedź perfumerię Douglas w terminie od 16 lipca do 12 sierpnia 2013 i skorzystaj z wyjątkowych ofert. Przy zakupach otrzymasz miniatury kosmetyczne, próbki, atrakcyjne upominki i rabaty!

Festiwal Piękna w Perfumeriach Douglas to:

Strefa Letnich Cen, w której znajdziesz wybrane produkty luksusowych marek dostępne w atrakcyjnych, niskich cenach. Szukaj specjalnych ofert cenowych na perfumy, kremy pielęgnacyjne i kosmetyki z segmentu make- up takich marek jak: Collistar, Mont Blanc, Isadora, Valentino czy Rouge Bunny Rouge.

Wielki Festiwal Piękna w perfumeriach Douglas!

Dodatkowo, w ramach Wakacyjnego Festiwalu Prezentów przy zakupie wybranych produktów do pielęgnacji takich marek jak Sensai Kanebo, Elie Saab, Dr Irena Eris, Tom Ford, a także perfum m.in. Balenciaga czy Lanvin, otrzymasz wyjątkowe prezenty w postaci miniatur produktów, atrakcyjnych upominków i rabatów na kolejne zakupy.

Na wszystkich odwiedzających perfumerie czekają konsultanci, którzy indywidualnie pomogą dobrać odpowiedni kosmetyk, odkryją tajemnice świata zapachów i zaprezentują nowości. W każdej perfumerii możesz skorzystać z jedenastu usług w tym aż z ośmiu bezpłatnych.

UWAGA: Jeżeli posiadasz kartę Douglas, z płatnych usług skorzystasz za 50% ceny!

Przyjdź i przekonaj się sama!