Twarz Khloe Kardashian różni się od twarzy 23-latki, która zaczynała karierę w pierwszym odcinku Z kamerą u Kardashianów. Jej wygląd zmienił się tak bardzo, że ciężko przypomnieć sobie, jak wyglądała kiedyś.

Kilka dni temu Kardashianka opublikowała zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie. Celebrytka w ogóle nie przypomina siebie! Zobaczcie, jak Khloe zmieniała się z biegiem lat i rozwoju kariery.

ZOBACZ TEŻ: OTO KOSMETYKI Z SEPHORY, KTÓRE NON STOP KUPUJE KHLOE KARDASHIAN! (FOTO)

Trzeba przyznać, że Khloe od zawsze miała wyjątkowo pełne usta. Niestety jedno z jej ostatnich zdjęć potwierdza tezę, że ich wielkość nigdy jej nie wystarczała. Są większe niż kiedykolwiek. Czy zainspirowała się młodszą siostrą? Tego nie wiemy, jednak doskonale pamiętamy jej wzruszającą wypowiedź o prześladowaniu w szkole. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że poprawiała urodę, ponieważ w szkole była dręczona za bycie „brzydką” i „grubą”.

Po latach Khloe jest zupełnie nową kobietą, która w końcu się sobie podoba. Jest bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek. Fakt, iż poczucie własnej wartości zbudowała na operacjach plastycznych, budzi niepokój jednak wszyscy wiemy, że rodzina Kardashian/Jenner nigdy nie stroniła od chirurgów.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN W CIĄŻY POKAZAŁA, CO ROBI NA SIŁOWNI! FANI JEJ TEGO NIE WYBACZĄ

Zobaczcie, jak z biegiem lat zmieniała się Khloe Kardashian! Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej. Wolicie starą, czy nową Khloe?