Zmiany klimatyczne i pandemia najwyraźniej nie są jedynymi (dzielącymi społeczeństwo) problemami naszych czasów. Internautka z Wielkiej Brytanii skłóciła użytkowników TikToka, zadając bardzo proste pytanie. Kto jest odpowiedzialny za umieszczenie listwy rozdzielającej na taśmie przy kasie w supermarkecie?

Sekretne znaczenie symbolu na metkach, które musisz znać. Dzięki temu zakupy będą o wiele łatwiejsze

Listwa rozdzielająca w supermarkecie

Film opisujący debatę ma tysiące wyświetleń, a użytkownicy mediów społecznościowych prześcigają się w rozwikłaniu tej palącej kwestii. „Kto ma za zadanie umieścić przegrodę między zakupami? Kupujący? A może osoba stojąca w kolejce za kupującym?” Wielu internautów twierdzi, że za umieszczenie przegrody na taśmie odpowiada osoba, która właśnie skończyła wypakowywać swoje zakupy na taśmę. „Po skończeniu postaw przegrodę, aby osoba za tobą wiedziała, że skończyłeś układać produkty spożywcze” – dodał jeden z komentatorów

Po drugiej strony barykady [a raczej przegrody na taśmie] stoją osoby, które uważają, że segregacja towarów należy do osoby oczekującej za nimi. Wielu kupujących stwierdziło, że nie jest to zdefiniowana zasada, a etykieta w sklepie spożywczym zależy wyłącznie od dobrego wychowania danej osoby.

Jakie jest wasze zdanie? Zachęcamy do udziału w naszej sondzie.

Sonda

Listwa rozdzielająca w supermarkecie

Kto powinien umieszczać na taśmie listwę rozdzielającą?

To pierwsze takie zjawisko od 11 lat. Pomoże zmienić Twoje marzenia w rzeczywistość