Najmłodsza siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner, jakiś czas temu odkryła kolejny złoty biznes. Wpadła na pomysł stworzenia swoich własnych zestawów do malowania ust, w końcu wydęte wargi to prawdopodobnie najsłynniejsza część jej ciała. Zestawy Lip Kit by Kylie wyprzedały się w niecałe 30 sekund od pojawienia się na stronie. Dziewczyny, którym udało się kupić szminki chwaliły się tym na swoich Instagramach, a zniecierpliwione i zawiedzione nieudanymi zakupami fanki Jennerki na aukcjach internetowych potrafiły płacić za nie nawet kilka razy więcej.

Jakiś czas temu w sprzedaży obok kultowych już matowych pomadek pojawiły się błyszczyki. Jak możecie się domyślać – w ekspresowym tempie stały się hitem.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER STWORZYŁA NOWE ODCIENIE POMADEK

Kylie pochwaliła się ostatnio tym, że razem ze swoją ekipą odpowiedzialną za produkcję kosmetyków sygnowanych jej nazwiskiem, pracowała nad udoskonaleniem pędzelków w błyszczykach, które były zbyt długie i przez to mniej precyzyjne.

Go follow @kyliejenner.shoot

Film zamieszczony przez użytkownika Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Go follow @kyliejenner.shoot

Film zamieszczony przez użytkownika Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Miały być idealne… Po drodze chyba coś poszło nie tak. Dziewczyny, które otworzyły paczki ze swoimi błyszczykami poczuły się bardzo zawiedzione. Dlaczego? Zobaczcie same!


Reakcja internautów jak zwykle była ekspresowa i szybko pojawiły się memy.

ZOBACZ KONIECZNIE: MEMY URODOWE, KTÓRE ZROZUMIEJĄ TYLKO KOBIETY – CZ. 2


Całe szczęście ekipa Lip Kit by Kylie szybko zareagowała. Okazało się, że wszystkie zepsute błyszczyki pochodziły z jednej partii, która okazała się wadliwa. Przeprosili za zaistniałą sytuację i obiecali, że w najbliższych dniach wyślą wszystkim, którzy otrzymali wadliwy produkt, nowe pędzelki.


Wybrnęli z sytuacji?