Co zazwyczaj chowasz w swojej lodówce, oprócz oczywiście jedzenia? Jeśli tak samo jak my jesteś zakręcona na punkcie chowania przeróżnych kosmetyków do lodówki – witamy w klubie!

Postanowiłyśmy wraz a firmą Samsung zorganizować dla Was mały konkurs! Na czym będzie polegał? To bajecznie proste – wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań i zgarniesz niesamowite nagrody. Ile lakierów do paznokci zmieści się w lodówce Samsung Food ShowCase? Zastanów się nad odpowiedzią, podaj wynik i czekaj na wyniki konkursu!

A dlaczego wybrałyśmy do testu właśnie ten model lodówki Samsung? Ponieważ jest niesamowicie pojemny i wyjątkowo sprytnie zaprojektowany. Dzięki nowatorskiemu podziałowi na drzwi i część wewnętrzną łatwiej jest utrzymać idealny porządek. Za pierwszymi drzwiami znajduje się przestrzeń, w której umieścisz najczęściej używane produkty. Składa się ona z trzech stref. Na samej górze, w strefie gotowania wygodnie możemy przechowywać często wykorzystywaną żywność, taką jak jajka, sery i sosy w butelkach. Niżej znajduje się strefa rodzinna przeznaczona na żywność dla całej rodziny, napoje i owoce. Na samym dole jest strefa dziecięca, aby nasi milusińscy mogli sami sięgnąć po swoje ulubione przekąski. Z kolei druga część lodówki to idealne miejsce dla mięsa czy innych produktów, po które sięgamy rzadziej. Nie mogłyśmy sobie wymarzyć lepszej chłodziarki do naszego testu.

Weź udział w konkursie i wygraj 3 tablet !

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z trzech tabletów Samsung Galaxy Tab 4 7.0 oraz modne lakiery do paznokci, WYSTARCZY ODPOWIEDZIEĆ NA 4 PROSTE PYTANIA. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ
POWODZENIA