Weronika Rosati na swoim Instagramie jest dość aktywna, chociaż bywają takie dni, że bywa jej nieco mniej – wówczas nie mamy do odtworzenia mnóstwa InstaStory lub nowego zdjęcia do polubienia. Chociaż chętnie publikuje w mediach społecznościowych szczegóły dotyczące prywatnego życia, to nie czuje potrzeby codziennego dzielenia się nimi. Wyznała, że codzienność z córeczką Elą jest bardzo absorbująca i nie zawsze ma czas na regularne prowadzenie swojego konta. A, jak wspomniała, nie ma zamiaru ubarwiać swojego życia w sieci. Zamiast tego woli swoją codzienność, gdyż „po prostu, tak wygląda na co dzień”. U Weroniki nie uświadczycie instagramowych ustawek!

To GENIALNE konto na Instagramie publikuje najlepsze viralowe stylówki z Zary

Weronika Rosati nie ma zamiaru publikować pozowanych zdjęć

Aktorka na swoim Instagramie zamieściła post, w którym postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami dotyczącymi ubarwiania swojej codzienności w sieci. Zdradziła, dlaczego na jej profilu nie ma mowy o instagramowych ustawkach. Jak przynznała, macierzyństwo pochłonęło ją totalnie i zwyczajnie nie ma czasu pozować do idealnych zdjęć.

„Wiem, że jest mnie tu mniej i że moje posty oraz relacje są podobne, ale po prostu tak wygląda moje życie na co dzień. Podziwiam zdjęcia pięknie pozowane na plaży, gdzie dzieci grzecznie sobie siedzą, bo u nas to absolutnie nie do zrobienia – Ela ma niezdartą energię (przez co moja jest zdarta kompletnie) i nie da rady nas razem złapać w ustawionej pozie” – tłumaczy na Instagramie.

Kacze paznokcie to nieoczekiwany trend, który przejmuje Instagram

Brak instagramowych ustawek – liczy się szczerość! Weronika Rosati poruszyła także ważną kwestię szczerości w mediach społecznościowych. Przypomniała swoim obserwatorom, że nie ma zamiaru nikogo udawać, a jej zdjęcia są niepozowane i takie pozostaną. Jest to jedna z rzeczy, którą fani Weroniki uwielbiają – jej profil odzwierciedla to, jaka aktorka jest na co dzień i jaką ma osobowość. Możemy na niej znaleźć w stu procentach Weronikę Rosati, która pokazuje swoją codzienność nawet, gdy ta jest monotonna i polega głównie na opiece nad małą córeczką. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów poparcia oraz komplementów. Fani wyznają, że właśnie to cenią sobie w swojej idolce. Wy również się z nią zgadzacie?

Brak instagramowych ustawek – liczy się szczerość!

Weronika Rosati poruszyła także ważną kwestię szczerości w mediach społecznościowych. Przypomniała swoim obserwatorom, że nie ma zamiaru nikogo udawać, a jej zdjęcia są niepozowane i takie pozostaną. Jest to jedna z rzeczy, którą fani Weroniki uwielbiają – jej profil odzwierciedla to, jaka aktorka jest na co dzień i jaką ma osobowość. Możemy na niej znaleźć w stu procentach Weronikę Rosati, która pokazuje swoją codzienność nawet, gdy ta jest monotonna i polega głównie na opiece nad małą córeczką. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów poparcia oraz komplementów. Fani wyznają, że właśnie to cenią sobie w swojej idolce. Wy również się z nią zgadzacie?