Mimo że sylwester już za nami, karnawał nadal trwa 🙂 Makijaż co prawda był sylwestrowy ale jak najbardziej nadaje się na imprezę bądź wieczorny wypad. Jeśli komukolwiek spodobał się makijaż zapraszam na mojego Facebooka: www.facebook.com/BeataKrzyzostaniakMakeUp .

Czujecie, że Wy także mogłybyście się pochwalić swoimi pomysłami na makijaż – dzienny, wieczorowy, jaki tylko przyjdzie Wam do głowy? Prosimy przysyłajcie je do do nas na adres: martyna(małpa)zeberka.pl

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl”.

Powodzenia!

UŻYTE PRODUKTY
Użyte kosmetyki :
* podkłady – Kryolan
*puder – Kryolan
*bronzer – Benefit Hoola
* róż – Wibo
* rozświetl acz – The Balm Mary-Lou
*czarny cień – Inglot nr 61
* złoty sypki cień – Kobo nr 508
* eyeliner Bobbi Brown Black Ink
*szminka – paletka Sleek Tease
*rzęsy – Inglot nr 61N
* tusz do rzęs – Loreal false lash wings
* Glitter Gel – Kryolan

WYKONANIE

Makijaż zaczęłam oczywiście od wymodelowania buzi i wzmocnienia brwi . Następnie wzięłam się za malowanie oczu. Zaczęłam od podkreślenia zewnętrznych kącików czarnym cieniem, cieniując mniej więcej do połowy powieki. Następnie resztę powieki pokryłam sypkim złotym cieniem, łącząc te dwa kolory w celu ładnego „przejścia”. Gdy oczka były już ładnie wymodelowane cieniami, zrobiłam kreskę czarnym eyelinerem. Linera użyłam również do pomalowania linii wodnej oka. Następnie zewnętrzną część dolnej powieki podkreśliłam czarnym cieniem, cieniując go ku wnętrzu oka. W wewnętrznym dolnym kąciku nałożyłam specjalny glitter na który przykleiłam złoty brokat. Na koniec dokleiłam sztuczne rzęsy.

Wasze makijaże: Beata

Wasze makijaże: Beata

Wasze makijaże: Beata