Od redakcji: Dziękujemy za każdą nadesłaną kosmetyczkę! Jeśli chcecie, by i Wasza kosmetyczka została zaprezentowana na Zeberce, przyślijcie jej opis (wybierając maksymalnie 20 kosmetyków) oraz zdjęcia na adres [email protected] lub [email protected]

Każdą opublikowaną kosmetyczkę nagradzamy drobnym upominkiem. Ważne: nie dodawajcie samodzielnie numerków w programach graficznych! Pisząc prosimy, byście używały polskich znaków (ą, ę, ż…). Kosmetyczki nie spełniające warunków nie będą publikowane!

ZOBACZ TEŻ: WASZE KOSMETYCZKI: EWELINA, 28 LAT

Mam na imię Basia, w lipcu skończyłam 22 lata. Od września zaczęłam pracę jako nauczycielka języka polskiego. Wygląd jest dla mnie ważny, dlatego też moje kosmetyki dobieram starannie i za nim na dobre zacznę stosować jakiś konkretny produkt, sprawdzam jak reaguje na niego moja wrażliwa cera.

Wasze kosmetyczki: Basia, 22 lata (FOTO)

Pielęgnacja twarzy

Po pierwsze zacznę od pielęgnacji. Po oczyszczeniu twarzy produktami marki Clinique z serii 3 kroki (jak najbardziej polecam, żaden z nich nie obciąża mojej cery, mimo że jest bardzo wrażliwa), kolejno nakładam One Essential i Dream Skin Diora, dla mnie te dwa unikatowe kosmetyki stanowią całość i sprawiają, że moja twarz jest promienna i bardzo dobrze odżywiona.

Wasze kosmetyczki: Basia, 22 lata (FOTO)

Makijaż

Skupiając się na makijażu mam swoje ulubione produkty, a oto kilka z nich:

Double Wear, Estee Lauder

Stosuje go od zawsze, nie zgodzę sie z opiniami, że obciąża cerę, dla mnie nie jest ani za ciężki, ani za bardzo kryjący. Grunt to umiar w jego aplikacji.

Puder brązujący, Sephora

Delikatnie podkreśla linie kości policzkowych, jest odpowiednio trwały i pasuje do mojej karnacji. Długo szukałam tego odpowiedniego bronzera, aż w końcu się udało.

Maskara DIORSHOW

Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie sprawia, że się kleją. Dzięki tej masakrze nawet drobne i krótkie rzęsy wyglądają bajecznie.

Baza pod makijaż L’oreal STUDIO Secrets

Ma konsystencje pianki, bardzo dobrze wygładza i sprawia, że makijaż utrzymuje się przez cały dzień.

Guerlain, METEORITIES

Na słynne „meteorytki” skusiłam się niedawno, ale wszystko to, co o nich piszą to prawda, nie stosuje ich na całą buzie, efekt rozświetlenia jest niesamowity.

Wasze kosmetyczki: Basia, 22 lata (FOTO)

Pielęgnacja ciała

Jeśli chodzi o moje ciało, mam kilka swoich ulubionych produktów z lini Victoria’s Secret LOVE ADDICT oraz TOTAL ATTRACTION, uwielbiam ich zapach i efekt nawilżonej oraz gładkiej skóry. Mgiełka do ciała to świetny dodatek i idealne uzupełnienie wieczornej kreacji.

Podczas kąpieli stosuję sole przeciwstarzeniowe marki Collistar. Po umyciu moja skóra jest gładka i odpowiednio nawilżona.

Wasze kosmetyczki: Basia, 22 lata (FOTO)