Już w sobotę 15 czerwca o godzinie 14 w hali Mała Warszawa w Warszawie, odbędzie się ogłoszenie wyników akcji organizowanej przez magazyn COSMOPOLITAN – Mocne Strony Kobiety 2019!

Będzie to wyjątkowy dzień pełen atrakcji, warsztatów i koncertów niezwykłych gwiazd. Wśród gości specjalnych znajdzie się m.in Maria Sadowska, Monika Mariotti, Gabi Drzewiecka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz grupa OH LALA.

O dużą dawkę dobrej muzyki na żywo zadbają Reni Jusis oraz Marysia Starosta, a imprezę poprowadzi Karolina Gilon. Na dzień pełen przyjemności zapraszają CIN&CIN i magazyn „Cosmopolitan”.

Wstęp wolny! Mocne Strony Kobiety to polska wersja organizowanej od wielu lat międzynarodowej akcji COSMOPOLITAN. Celem konkursu jest promowanie inspirujących, silnych, dynamicznych, młodych i aktywnych kobiet sukcesu W ramach corocznych edycji MSK jury ocenia wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe, pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu, konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu, cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.

W tegorocznym składzie jury zasiadają: -Joanna Mroczkowska – redaktor naczelna „Cosmopolitan” -Katarzyna Lemanowicz – redaktor prowadząca cosmopolitan.pl -Gabi Drzewiecka – dziennikarka muzyczna -Paulina Smaszcz-Kurzajewska – bizneswoman i dziennikarka.

Podczas finału akcji Mocne Strony Kobiety nie zabraknie okazji do przyjemnego relaksu. Organizatorzy zaplanowali specjalne strefy chill out, fashion & beauty oraz panele dyskusyjne, podczas których poruszone zostaną tematy bliskie kobiecym sercom.

W roli inspirujących prelegentek wystąpią Maria Sadowska, Marta Majchrzak, Katarzyna Kordzińska (OH LALA), Joanna Mroczkowska, Katarzyna Lemanowicz i Izabela Cieplińska.

Na stronie Cosmopolitan.pltrwa równolegle głosowanie, w którym internautki mogą zagłosować na Cosmogirl 2019, którą zostanie jedna z dziesięciu pięknych i silnych finalistek konkursu.

Patroni medialni: Meloradio oraz Papilot.pl

Warsztaty, koncerty i spotkania z gwiazdami! Zapraszamy na niezwykłą imprezę MSK