W wakacje mamy zazwyczaj więcej wolnego czasu. To okazja, aby wziąć udział w konkursie i przy odrobinie szczęścia otrzymać rozmaite nagrody.

Jakie ciekawe konkursy można znaleźć w tym miesiącu w sieci? Oto kilka z nich.

Przede wszystkim przypominamy o naszym konkursie, a którym można wygrać zestaw kosmetyków Twilight. Wystarczy napisać do nas na adres [email protected] uzasadnienie, dlaczego nagrodę powinniśmy przyznać właśnie Wam. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Wejdźcie też na www.mamorosne.pl. Ty też możesz wygrać wycieczkę do Paryża. To miasto natchnienia – każda znajdzie dla siebie pozytywne rozwiązania. Naprawdę warto spróbować!

W konkursie wody mineralnej Górska Natura do wygrania wycieczki do SPA oraz bony na zakupy w sieci Rossmann. Szczegóły na stronie www.

Bony na wyjazdy wakacyjne oraz na sprzęt sportowy można wygrać biorąc udział w konkursie Knorr. Wystarczy rozwiązać quiz zamieszczony na stronie oraz wysłać przepis na letnie danie. Szczegóły? kliknijcie tutaj.

Serwis LatinLibre.tv organizuje konkurs, w którym nagrodami są m.in. wycieczki do Kenii, na Islandię i Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz dostęp do serwisu z muzyką online. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zarejestrować się i założyć profil w serwisie. Więcej szczegółów tutaj.