Wakacje – nigdy nie możemy się ich doczekać. Są wyjątkowym czasem, który możemy w pełni poświęcić na naładowanie baterii i odpoczynek. Każda z nas na nie zasługuje. Jednak… Co się stanie z wakacjami w tym roku? Też się nad tym zastanawiacie?

Niezastąpiony kosmetyk na wakacje i upalne dni. Przygotuj go w domu i chroń skórę przed słońcem

Wakacje lokalnie

Mimo utrudnionej sytuacji, nie warto rezygnować z odpoczynku. Należy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się odpoczynkiem i będzie bezpieczne. Polska to piękny kraj, a ten sezon to idealna okazja do odkrycia jej cudów na nowo. Morze, jeziora, góry – Polska ma do zaoferowania mnóstwo pięknych widoków i malowniczych miejsc.

Tęsknisz za podróżami? Oto 9 niezwykłych miejsc na świecie, które odwiedzisz bez wychodzenia z domu

Wakacje a środki transportu

Niestety, nawet w transporcie krajowym możemy napotkać na utrudnienia. Ruch lotniczy niedługo ma powoli powracać, ale na samym początku nie będzie zbytniego wyboru jeśli chodzi o destynacje. Pozostają pociągi, autokary, samochody lub… No właśnie. Tegoroczny hit. Kampery.

Wakacje na kółkach

Jak donosi Bussiner Insider wypożyczalnie kamperów mają pełno zamówień. Bardzo często ich auta są już zarezerwowane na cały sezon. Kampery to przenośne domy, dzięki którym na urlop wybierzesz się dokładnie tam, gdzie chcesz i nie musisz się martwić o niekomfortową podróż innym środkiem transportu. Tym bardziej, że kampery są różne: mniejsze lub większe, mogą mieć bagażnik rowerowy i toaletę, ale istnieją pojazdy bez takich udogodnień.

Okres wolny od pracy. Pierwsza polska firma wprowadza urlop menstruacyjny

Wakacje w kamperze

Trzeba przyznać, że podróże kamperem do tej pory były atrakcyjne tylko dla pasjonatów, jednak w tym sezonie doceniło je więcej osób. Głównie ze względu na niezależność i swobodę, którą niesie za sobą ten typ pojazdów. Możesz nim zaparkować w ustronnym, malowniczym miejscu, w którym będziesz mogła odpocząć i wyciszyć się. Zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie relaks jest bardzo ważny i nie powinnyśmy z niego rezygnować.