Jedna z osobistych wizażystek Meghan Markle podjęła się wyzwania, aby opracować mapę pielęgnacyjną Meghan Markle. Wyjawiła przy tym sporo szczegółów, które na pewno zainteresują kobiety inspirujące się księżną Sussex. Jesteśmy przekonane, że zaciekawi was wątek pozbywania się zaskórników!

Sarah Chapman pracuje z Meghan Markle od wielu lat. Postanowiła opowiedzieć o jej sposobie na pozbywanie się zaskórników.

Najpierw umyj ręce. Wykonaj parowanie twarzy. W ten sposób otworzysz pory i przygotujesz skórę do kolejnego etapu, czyli oczyszczania. Masuj twarz kolistymi ruchami. Rozgrzaną myjkę przyłóż do wybranego miejsca i powoli zaczynaj naciskać. Kiedy zobaczysz krew, natychmiast przestań. Ważne, aby nie dotykać skóry bezpośrednio palcami, gdyż mogłoby to podrażnić ją jeszcze bardziej. – tłumaczy Sarah Chapman.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, JAKIEGO PODKŁADU UŻYŁA MEGHAN MARKLE W DNIU ŚLUBU!

I choć wydaje się to nieprawdopodobne, najwidoczniej księżna Sussex rzeczywiście oczyszcza skórę w ten sposób. Należy wziąć pod uwagę, że zabieg ten wykonuje specjalistka, która ze skórą księżnej (i nie tylko) pracuje od wielu lat.

Tego typu zabiegi najlepiej wykonywać u kosmetyczki. Podjęcie próby wykonania oczyszczania skóry w domu może jedynie ją podrażnić lub- co gorsza- doprowadzić do rozwoju trądziku. Jeśli walczysz z zaskórnikami, sięgnij po maseczki typu peel- off lub wypróbuj sprawdzonych domowych metod takich jak okłady z mleka i żelatyny.

ZOBACZ TEŻ: TE 3 DZIWACZNE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE ZLIKWIDUJĄ TWOJE ZASKÓRNIKI!

Co wy na to?