Jak już wszyscy zdążyliśmy zauważyć, na świecie jest naprawdę wiele zdolnych makijażystek i makijażystów. Ci ludzie to prawdziwy artyści, którzy za pomocą pędzli i odpowiednio trwałych produktów są w stanie nie tylko wydobyć z nas to co najlepsze, ale także mogą nieco zmienić rzeczywistość. Alexis Stone, make up artist z Wielkiej Brytanii ma 825 tysięcy followersów na instagramie i bez problemu zmienia się w takie postacie jak Khalessi z GoT, Kim Kardashian, Hailey Bieber czy Angelinę Jolie. Tym razem postanowił przemalować się na… Stormi Webster, czyli córkę Kylie Jenner.

ZOBACZ TEŻ: KARDASHIANKI ZALICZYŁY PHOTOSHOPOWĄ WPADKĘ! POPRAWKI WIDAĆ WSZĘDZIE

Dla wszystkich niezorientowanych w temacie – Stormi ma nieco ponad rok i jest jeszcze malutkim dzieckiem. Niemniej jest bardzo rozpoznawalna dzięki temu, że pochodzi z rodziny Kardashian/Jenner, a jej tatą jest znany raper Travis Scott. Nic więc dziwnego, że znalazły się na świecie osoby, które chętnie korzystają z tego, że jest tak znana.

Makijażysta zamieścił pełny filmik z makijażu na YouTube oraz jego skróconą wersję na instagramie. Efekt końcowy szczerze powiedziawszy jest dość przerażający, biorąc pod uwagę, że usta są zrobione bezpośrednio pod jego nosem. Nie można makijażyście jednak odmówić umiejętności – jego talent jest naprawdę fenomenalny!

Fani Alexis są zarówno pod wrażeniem, jak i zaniepokojeni jego przemianą. Niektórzy komentowali to twierdząc, że takie “transformacje” nie są na miejscu, bo to jeszcze dziecko, które nikomu nic złego nie zrobiło. Inni twierdzą też, że makijażysta nieco zadrwił ze skóry dziewczynki, kolorując ją głębokimi odcieniami brązu, gdy Malutka w rzeczywistości ma jaśniejszą skórę, zbliżoną do Kylie.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner bez makijażu i filtrów w żółtym dresie! Wyjeżdża z córką i Travisem Scottem na wakacje (ZDJĘCIA)

Co Wy na to? Bardziej Was to przeraża czy bawi?