Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie doczekała się licznej gromadki dzieci. Razem z byłym mężem Bradem Pittem dzielą się opieką nad ich szóstką dzieci.

Niedawno na premierze filmu Czarownica 2 uwaga skupiona została na jednej z jej starszych córek – Zaharze. 14-latka zachwyciła fotoreporterów piękną stylizacją. Wybrała długą warstwową suknię z tiulu, dzięki której udało jej się zwrócić uwagę wielu osób, również z branży modowej.

Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Przyćmiła ją własna córka

Po premierze pojawiło się sporo głosów o tym, że nastolatka swoją imponującą kreacją przyćmiła nawet główną gwiazdę wieczoru – Angeline Jolie.

Chociaż aktorka stara się wychowywać dzieci z dala od blasku fleszy, niedawno fotoreporterom udało się przyłapać Jolie z jedną z jej córek – Vivienne.

Angelina Jolie poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Jolie ubrana w długi czarny płaszcz wybrała się na zakupy z młodszą z córek. 11-letnia Vivienne ma już za sobą pierwszy sukces filmowy. W 2014 roku zagrała u boku swojej mamy w pierwszej części filmu Czarownica. Wcieliła się w nim w postać księżniczki Aurori, a jej gra aktorska zebrała sporo pozytywnych opinii.

Fani aktorki, oprócz odziedziczonego talentu, widzą w niej także wielkie podobieństwo do Angeliny, twierdząc, że jest prawdziwą kopią aktorki. Też myślicie, że są do siebie aż tak podobne?

angelina jolie z dziecmi źródło: Forum/Backgrid USA