Vinted.pl to wyjątkowa platforma dzięki której dasz swojej szafie drugie życie! Strona została stworzona, by umożliwić bezpłatną wymianę, sprzedaż oraz kupno ubrań od innych użytkowniczek. To również miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo modowych inspiracji i stylizacji, a to wszystko zupełnie za darmo! Wystarczy, że skorzystasz z formularza na stronie vinted.pl i już możesz dyskutować na forum, dodawać fotki i wymieniać się ciuchami z innymi członkiniami. Serwis ten, to doskonała alternatywa dla tych dziewczyn, które poszukują nowych trendów, a przede wszystkim chcą odświeżyć swoją garderobę nie wydając przy tym fortuny.

– Młode kobiety interesują się modą, nie zawsze jednak chcą wydawać na nowe ubrania duże kwoty każdego miesiąca. Szukają bardziej kreatywnych rozwiązań, stąd wymiana ciuchów między koleżankami czy wymienianie się poradami, jak ożywić sweterek, który już im się znudził. Tego też szukają w serwisie i to wyróżnia naszą społeczność – mówi Klimowicz. – Nie bez znaczenia jest również fakt, że wszystkie funkcjonalności naszej strony dostępne są zupełnie za darmo, nie pobieramy także prowizji za przeprowadzane transakcje.

Jeśli nie możesz rozstać się ze swoim telefonem, nic straconego. Aplikacja dostępna jest również na iPhone’y oraz telefony z systemem Android. Dzięki temu sprzedaż czy kupno ubrań, komentowanie czy wymiana wiadomości mogą odbywać się wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

Dołącz do vinted.pl!

&nbsp
Vinted - Dzisiaj moje, jutro Twoje

Vinted - Dzisiaj moje, jutro Twoje