W Internecie możemy znaleźć porady rozwiązujące dosłownie każdy problem. Branża beauty obrodziła w wiele zaskakujących wskazówek dotyczących makijażu i pielęgnacji. W kwestii urody blogerki mają więc spore pole do popisu. Była już moda na pastę do depilacji włosów stworzoną z kurkumy, najlepsze zastosowanie suchego szamponu i wszelkiego rodzaju maseczki diy.

ZOBACZ TEŻ: TEN KOSMETYK USUNIE KAŻDĄ PLAMĘ PO PODKŁADZIE. DZIAŁA LEPIEJ NIŻ ODPLAMIACZ

Ostatni filmik wywołał jednak spore poruszenie. Internautki nie mogą wyjść z szoku i odnoszą się bardzo krytycznie do zamieszczonej w nim porady. Potraktowanie kobiecego ciała w tak kontrowersyjny sposób jest po prostu nie do zaakceptowania.

Chodzi o krótką scenę, w której kobieta owija swój brzuch folią spożywczą, by zmniejszyć obwód w talii. Po wykonaniu tej czynności zakłada sukienkę i z uśmiechem na ustach prezentuje efekty sztuczki.

Ten, mogłoby się wydawać, prosty poradnik nie spotkał się jednak z aprobatą ze strony odbiorców. Internautki były zażenowane takim sposobem potraktowania kobiecego ciała. W komentarzach padło kilka dosadnych wypowiedzi:

To jest po prostu obraźliwe

Po prostu bądź dumna z tego, kim jesteś. Figura i perfekcyjny wygląd to nie wszystko

Najlepszym beauty hackiem jest akceptacja samego siebie

rn

Ta porada z pewnością nie znajdzie zbyt wielu zwolenniczek.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ WZMOCNIĆ DZIAŁANIE SZAMPONU? DODAJ DO NIEGO TEN SKŁADNIK Z KUCHNI!

Co o tym sądzicie?