Zawsze podziwiałam cerę Victorii Beckham oraz jej zmysł estetyczny. Owszem, jak każdy, miała swoje etapy, kiedy patrząc na jej modowe i urodowe wybory można było się zastanawiać, w którą stronę to zmierza. Dzisiejsza Victoria to uosobienie klasy i elegancji. W sieci pojawiły się pogłoski, że Victoria pracuje nad nową marką kosmetyczną. Bez dwóch zdań oddamy się w jej ręce, a oto nasze powody!

Plotki zostały potwierdzone przez samą Victorię, która podała do mediów notatkę prasową o nowej linii kosmetyków do pielęgnacji i makijażu o nazwie “Victoria Beckham”. Premierę zaplanowano jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TEŻ: NOWA DZIEWCZYNA BROOKLYNA BECKHAMA TO KOPIA VICTORII? FANI WIDZĄ PODOBIEŃSTWO

Chcę zadbać o piękno kobiet zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz, dając im do dyspozycji produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, pięknie pachnące i dbające o ich dobre samopoczucie. To ostatnie jest jednym z najważniejszych rzeczy w moim życiu.

– opisuje w notatce sama Victoria.

ZOBACZ TEŻ: DERMATOLOG VICTORII BECKHAM POLECA: TO NAJLEPSZY DROGERYJNY ŻEL POD PRYSZNIC!

Nie byłby to pierwszy krok rodziny Beckham w świat urody i kosmetyków – wcześniej David wypuścił perfumy sygnowane własnym nazwiskiem, a Victoria była twarzą marki Estée Lauder w 2016 roku. Reklamowała zarówno szminki, cienie do powiek, jak i podkład czy korektory marki. Współpraca z marką zakończyła się sprzedażowym sukcesem i była kontynuowana jeszcze przez kolejne dwa lata. Mówi się, że to właśnie luksusowa marka zainspirowała ją do stworzenia własnych kosmetyków.

Dlaczego zaufamy Victorii i jej kosmetykom? Wystarczy spojrzeć na jej cerę i makijaż, by przekonać się o tym, że Victoria wybiera to, co najlepsze i nie przebiera w środkach by zdobyć to, czego pragnie. Była Spicetka ma też wyjątkowe poczucie estetyki oraz doskonale wie, czego pragną kobiety. Jej pasja do pracy oraz perfekcjonizm sprawiają, że na te kosmetyki będziemy czekać z napięciem.

Zawsze rozmawiam ze swoimi klientkami, chcę wiedzieć, czego potrzebują i czego pragną. Spędziłam wiele godzin w przymierzalni, słuchając ich opinii. To dla mnie bardzo ważne.

– czytamy w notatce prasowej.

W końcu, kto lepiej zadba o Ciebie niż sama Posh?