Victoria Beckham zaprzeczyła plotkom o rozwodzie, ponieważ jej fani zauważyli wcześniej, że usunęła z nadgarstka tatuaż z inicjałami męża Davida Beckhama. Była Spice Girls, która faktycznie zaczęła proces usuwania tatuażu, postanowiła wyprostować sprawę.

Podczas czwartkowego wywiadu w programie Today powiedziała, że „zrobiła te tatuaże już dawno temu i nie były one szczególnie ładne”. Dodała też, że jej mąż i synowie są pokryci pięknymi tatuażami, które mimo upływu lat wyglądają pięknie. „Moje były trochę brzydkie i nie podobały mi się. Po prostu nie wyglądały zbyt ładnie, nic więcej to nie znaczy”, kontynuowała w wywiadzie.

Suknie ślubne z kwadratowym dekoltem to trend, który zawdzięczamy Nicoli Peltz-Beckham

„Media zaczęły spekulować, czy zostawiłam męża? Nie, to nie prawda. Miałam po prostu dość tatuażu. To tak dziecinnie proste”, dodała. Mówiąc o swojej rodzinie projektantka mody odniosła się również do pogłosek na temat małżeństwa jej syna Brooklyna Beckhama z Nicolą Peltz.

„To był piękny ślub i jako matka byłam zachwycona, widząc mojego syna tak szczęśliwego, tak wiele to dla mnie znaczy”. Słowa te oznaczają, że między rodzinami wcale nie wywiązała się kłótnia. Dodatkowo Brooklyn i Nicola wzięli udział w ostatnim pokazie mody Victorii w Paryżu. Miało to miejsce wśród doniesień medialnych, że tata Brooklyna skonfrontował się z nim, oczekując na pokaz. To nie pierwszy raz, kiedy Victoria Beckham musi mierzyć się z plotkami na temat zakończenia małżeństwa.To też najprawdopodobniej nie ostatni raz, kiedy w mediach społecznościowych będą pojawiały się spekulacje na temat jej niezdrowej relacji z synową.

Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?