Victoria Beckham jest jednym z naszych głównych źródeł inspiracji. I nie mówimy tu tylko o jej doskonałym, wypracowanym kocim oku, ani o eleganckich stylizacjach. Zbudowała imperium mody, uruchomiła linię genialnych produktów do makijażu i wychowała czworo dzieci. Krótko mówiąc, w 2018 roku można się nią śmiało inspirować.

Kosmetyki, o których opowiada w mediach społecznościowych rozchodzą się na pniu. Prawie codziennie uzupełnia swoją relację na Insta Stories najnowszymi odkryciami kosmetycznymi. W ten sposób wiele kobiet może śmiało sięgać po formuły, z których na co dzień korzysta Victoria. W tym tygodniu przyszła kolej na luksusową maseczkę do pielęgnacji twarzy.

ZOBACZ TEŻ: DERMATOLOG VICTORII BECKHAM POLECA: TO NAJLEPSZY DROGERYJNY ŻEL POD PRYSZNIC!

Publikując zdjęcie maseczki na Instagramie, dodała, że po dynamicznym tygodniu jej skóra potrzebuje intensywnej pielęgnacji, a według niej zapewnia to formuła maski marki Lancer. Maseczka działa nawilżająco, zawiera antyoksydanty, a także składniki, które redukują przebarwienia i neutralizują zaczerwienienia.

Maseczkę aplikuje się przed snem. Po przebudzeniu skóra jest dużo bardziej jednolita i intensywnie odżywiona. Nie jest to produkt tani. Za ukochaną maseczkę Vicotrii Beckham należy zapłacić aż 118 funtów. No cóż, skoro sama gwiazda zachwala jej skuteczność…

ZOBACZ TEŻ: CIOCIA LIESTYLE CHCIAŁA BYĆ JAK VICTORIA BECKHAM? ZOBACZCIE, Z JAKIM SKUTKIEM!

Wydałybyście tyle na maseczkę?

Victoria Beckaham kocha tę maseczkę!

Victoria Beckaham kocha tę maseczkę!