Rozgłos przyniosła jej rola słodkiej Gabrielli w „High School Musical”, ale to talent i niezwykła uroda sprawiają, że Hudgens wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Vaness Hudgens uznawana jest za jedną z piękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jest też cenioną ikoną stylu – zawsze pokazuje się w oryginalnych, modnych stylizacjach. Uwielbia bawić się modą i niemal co roku, wielu przyznaje jej miano królowej festiwalu Coachella. Jak sama wyznała, to właśnie moda i makijaż należą do jej największych pasji.

KIM KARDASHIAN. NIE ZGADNIESZ DO CZEGO UŻYŁA PODKŁADU TYM RAZEM!

Paparazzi często przyłapują Hudgens w towarzystwie chłopaka, aktora Austina Butlera. I trzeba przyznać, że gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie, nawet w codziennych stylizacjach. Teraz jednak udało im się sfotografować aktorkę, wychodzącą z zajęć pilatesu i niestety, nie wyglądała już tak dobrze, jak zazwyczaj.

Hudgens pokazała się bez makijażu, w całkowicie naturalnym wydaniu, ujawniając wszelkie niedoskonałości swojej cery. Udowodniła tym samym, że nikt z nas nie jest idealny i nawet taka gwiazda jak ona, ma problemy z cerą.

Nadal piękna?