Tyra Banks to niegdyś jedna z najbardziej rozchwytywanych i znanych modelek. Na wybiegach prezentowała stroje czołowych modowych marek (m.in. Ralph Lauren, Chanel, Donna Karan, Kenzo), brała udział w wielu sesjach fotograficznych, a do 2005 roku była twarzą marki Victoria’s Secret.

Tyra Banks pokazała selfie bez makijażu! Próbuje cofnąć czas?

Tyra Banks, maj 2019, fot. DARA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum źródło: fot. DARA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gdy kariera modelki nabrała rozpędu, stworzyła własny talk-show, który na antenie był emitowany aż do 2010 roku. Udzielała się jako gospodyni telewizyjnych show, między innymi była prowadzącą i jurorką „Zostań top modelką”. Do 2018 roku zasiadała w jury amerykańskiej edycji „Mam talent”.

Tyra Banks zdjęła perukę! Co się pod nią kryje? (FOTO)

Historia Tyry Banks jednak nie składa się jedynie ze szczęśliwych wydarzeń. W wywiadach wielokrotnie wspominała o swoim trudnym związku. Dochodziło w nim do nadużyć psychicznych, a także, jak sugerowała, przemocy fizycznej. Wiele kobiet wstydzi się mówić otwarcie, że były ofiarami przemocy. Z pewnością nie było to dla modelki łatwe.

Tyra Banks, maj 2019, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum źródło: fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

W 2016 roku, dzięki surogatce, Tyra została mamą i od tamtej pory spełnia się w tej roli. Ostatnie miesiące spędziła ze swoją rodziną. Teraz trudno ją poznać! Różnica między zdjęciami z zeszłego roku a najnowszymi jest ogromna. Modelka nie maluje się, zrezygnowała z eleganckich ubrań na rzecz dresów. Widać, że w trakcie kwarantanny, podobnie jak większość kobiet, postawiła na całkowity luz. Zobacz, jak wygląda teraz!

Zobacz, jak mieszka znana modelka, Tyra Banks! (FOTO)

*EXCLUSIVE* Tyra Banks on a grocery run with boyfriend Louis Bélanger-Martin and son York źródło: fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
*EXCLUSIVE* Tyra Banks on a grocery run with boyfriend Louis Bélanger-Martin and son York źródło: fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum