Pomysłodawcy trafili w dziesiątkę wypuszczając na rynek linię kosmetyków przeznaczoną dla osób o rudych włosach właśnie tej jesieni. Wszelkie odcienie czerwieni na głowie są teraz bardzo na topie, więc kosmetyki sukces raczej odniosą.

Kampania JFR – Just For Redheads działa w USA od 1993 roku i – jak sama to opisuje na swojej stronie – pomaga rudym kobietom odkryć ich naturalne piękno. Bo przecież rudy to szalenie seksowny kolor – trzeba to tylko umiejętnie podkreślić.

Stąd kosmetyki kolorowe, zaprojektowane specjalnie dla osób obdarzonych przez naturę tym charakterystycznym typem urody. Paleta barw idealnie pasuje do porcelanowej i często piegowatej cery, podkreślając jednocześnie kolor włosów.

W ofercie są też dostępne produkty do pielęgnacji włosów oraz akcesoria do makijażu.

Kilka przykładowych produktów możecie zobaczyć poniżej. Mieszkanki Europy kosmetyki te jak na razie mogą kupować tylko za pośrednictwem Internetu, ale jeśli linia odniesie sukces, to zapewne zaczną pojawiać się w sklepach. W USA dostępne są w niektórych drogeriach, ale częściej można je spotkać w salonach piękności.

Ceny są niestety dość wysokie po przełożeniu na polskie standardy, ale jakość kosmetyków nie pozostawia nic do życzenia. Można nabyć je tutaj.