Każdy z nas ma taką “znajomą”, która tkwi gdzieś głęboko w naszej głowie. Czasem, kiedy dochodzi do głosu, nie pozwala nam normalnie myśleć i funkcjonować. Ogarnia nas paranoja, o której w swoim najnowszym singlu śpiewa Marissa.

“Znajoma” to czwarty singiel, którym artystka podzieliła się ze swoimi słuchaczami. Podobnie jak w przypadku poprzednich utworów, Marissa jest autorką tekstu oraz współautorką muzyki. Nowa piosenka reprezentantki Gen Z dotyka tematu overthinkingu, tym razem w ujęciu relacji, który przybiera postać paranoi.

5 ciekawych podcastów, które warto odsłuchać w majówkę

Bohaterka utworu w swojej głowie widzi schematy zdrady partnera. Odnosi wrażenie, że każda dziewczyna jest potencjalnym zagrożeniem dla jej związku. Śpiewając: “a może to ona, a nie ja”, zadaje sobie pytanie, czy te wszystkie obrazy, które widzi w swojej głowie, to nie są tylko urojenia.

Na YouTubie zadebiutował również teledysk, którego reżyserem, podobnie jak w przypadku poprzedniego singla “Ucieknijmy”, jest Mikołaj Matyjasek. W klipie obserwujemy Marissę, która toczy wewnętrzną walkę pomiędzy “tu i teraz”, a tym co dzieje się tylko w jej głowie. Ta historia to zderzenie dwóch światów, które pokazują niemoc i bezradność bohaterki w stosunku do targających nią emocji.

To nie jedyna muzyczna nowość od Marissy w tym tygodniu. W sieci pojawiła się również jej pierwsza anglojęzyczna EPka “Stranger”, która zawiera cztery autorskie numery. Trzy z nich możemy usłyszeć w najnowszej części kultowej produkcji “365 dni”, której pierwsza część była streamingowym hitem na całym świecie. Czwarty numer to anglojęzyczna wersja “Znajomej” – “Poison”.

„365 dni” powraca na Netflixie. Fanki oszalały na punkcie sukni ślubnej Laury

Mat.prasowy