Każda z nas ma w swojej kosmetyczce ulubione produkty, z którymi się nie rozstaje. Może to być tusz do rzęs, szminka, sprawdzony krem albo maseczka. Kiedy znajdziemy swoich faworytów, śmiało możemy stwierdzić, że działają jak magia. W końcu poprawiają nasz nastrój i sprawiają, że czujemy się piękne. Ale każda z nas wie, że to tylko pewna przenośnia, tymczasem ta kobieta wcale nie żartuje mówiąc, że o jej urodę dbają wróżki…

Flavia Peters uważa, że wiek to kwestia umowna, bo mimo tego, że ma 50-lat zupełnie nie czuje upływu czasu. A za jej młody wygląd wcale nie są odpowiedzialne kosmetyki, masaże twarzy ani diety – kobieta uważa, że to dzięki wróżkom udaje się jej wyglądać znacznie młodziej.

Twierdzi, że wróżki i krasnoludki są obecne w jej życiu od zawsze. Pierwszy raz ujrzała je, kiedy miała 3 lata i od tamtej pory pozostaje w stałym kontakcie ze światem magii i to właśnie dzięki temu udaje się jej zachować piękny, młody wygląd.

CELEBRYTKI CHWALĄ SIĘ FIGURĄ ZĘBA MĄDROŚCI. TO NAJBARDZIEJ POŻĄDANY TYP SYLWETKI

Mam 50 lat, ale zupełnie tego nie odczuwam. Ludzie, których poznaje również twierdzą, że wyglądam znacznie młodziej. Jestem pewna, że to dzięki energii, która dostaję od wróżek.

Jako nastolatka próbowała udowodnić innym, że mówi prawdę, ale nikt nie chciał uwierzyć w jej historię przez co zupełnie zamknęła się w sobie i porzuciła świat magii na wiele lat. Dopiero w wieku 30 lat znowu zaczęła zwracać uwagę na pewne znaki. Będąc w bibliotece przeglądała książkę o tematyce czarów, przypomniała sobie wówczas o dzieciństwie i znakach, które dostawała od wróżek. Postanowiła odnowić z nimi więź.

Nie widzę ich każdego dnia, ponieważ są bardzo nieśmiałe, ale często czuję ich obecność. Jeśli chcę je spotkać, idę w określone miejsca, np. do lasu, kiedy panuje zmierzch lub świt, wtedy mogę je dostrzec.

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI CHEMICZNE, KTÓRE KAŻDY Z NAS WDYCHA W SWOIM DOMU

Flavia twierdzi, że to ich energia pomaga jej utrzymać młody wygląd. Oprócz tego, dzieli się swoim doświadczeniem z innymi osobami, szukającymi pomocy, wróżąc przyszłość oraz organizując warsztaty, które mają pomóc w odszukaniu kontaktu z magicznym światem.