Nie jest tajemnicą, że cały świat jest zaintrygowany brytyjską monarchią. W szczególności Meghan Markle , która jako ostatnia dołączyła do królewskiej rodziny. Jej makijaż ślubny, piegi, włosy i styl ubierania się śledzi wiele kobiet, które obserwując jej wygląd i sposób zachowania próbują upodobnić się do księżnej w możliwie jak największym stopniu.

Ale niektórzy idą o krok dalej i oprócz stosowania tych samych kosmetyków, identycznej stylizacji włosów i doboru ubrań, chcą dosłownie wyglądać jak Meghan.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZKA MAKIJAŻOWA MEGHAN, KTÓREJ NIKT NIE ZAUWAŻYŁ. KSIĘŻNA STOSUJE JĄ OD LAT!

Jeden z nowojorskich chirurgów plastycznych Stephen T. Greenberg potwierdził najnowszy trend w chirurgii plastycznej. Najczęstszą prośbą jaką słyszał od swoich klientek była operacja nosa, która miała zagwarantować podobieństwo do księżnej. Pacjenci zaczęli przychodzić do mnie około pół roku temu z jedną prośbą – o zoperowanie nosa, by wyglądał jak u Meghan. Oczywiście ma wspaniały nos, ale myślę, że popularność zawdzięcza temu, że nie jest on idealny. Przyglądając się z profilu widać delikatny garb, który jest praktycznie nie wykrywalny patrząc wprost na księżną.

Chirurg dodaje, że wiele pacjentów, którzy pojawiają się w jego klinice prosi o to, by po operacji wyglądali jak ich ulubione gwiazdy. Jeszcze do niedawna największą popularnością cieszyły się takie celebrytki jak Kim Kardashian albo Kylie Jenner, ale odkąd media zaczęły interesować się Meghan, jej twarz jest teraz numerem jeden, a w szczególności nos.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA WYDAŁA FORTUNĘ, BY UPODOBNIĆ SIĘ DO KSIĘŻNEJ MEGHAN MARKLE!

Co o tym sądzicie?