Bella Hadid to jedna z najbardziej popularnych modelek XXI wieku. Jest ikoną stylu i twarzą najpopularniejszych modowych marek. Jej stylizacje są szeroko komentowane i szczegółowo analizowane. Podobnie jest w przypadku makijaży i fryzur. A po jakie zapachy perfum gwiazda sięga najczęściej. Oto jej ulubieńcy.

Te rajstopy z polarową podszewką królują w internecie. Wiemy, gdzie je kupić

Versace Dylan Blue Pour Femme

Bella Hadid to jedna z ulubionych modelek Donatelli Versace. Okazuje się, że perfumy Versace Dylan Blue Pour Femme znalazły się w arsenale ulubionych zapachów gwiazdy. To kwiatowo-owocowe nuty, które uzupełniają zapachy drewna i piżma. Zapach ten dedykowany jest dla silnych i niezależnych kobiet, które są ambitne i świadome swojej kobiecości. Lubią czuć się atrakcyjnie i potrafią mierzyć wysoko.

Bvlgari Goldea The Roman Night

Bella Hadid ma szczególnie bliskie relacje z domem Bulgari. Stała się również ambasadorką zapachu Goldea Roman Night, który jest hołdem dla życia w wiecznym mieście. Zapach tworzy urzekająca mieszanka czarnego piżma, dojrzałej morwy, czarnej piwonii i białych kwiatów kwitnącego nocą jaśminu. To połączenie idealne dla królowej nocy.

Cztery ulubione zapachy perfum księżnej Diany. Są dostępne do dziś

Dior Poison Girl

Niuanse owocowej pomarańczy, zmysłowej róży i pikantnego bobu tonka z Wenezueli tworzą uwodzicielski zapach, który na długo pozostaje w pamięci. To intensywna słodko-gorzka mieszanka o wyczuwalnych, egzotycznych akcentach. Trafi w gust silnych, współczesnych kobiet.