Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu z nas. Każde ze świąt obchodzone jest zupełnie inaczej, niż byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. Tegoroczne święto zakochanych również będzie inne. Jednakże nie oznacza to, że walentynki muszą być nudne. Wystarczy odrobina kreatywności, która pozwoli zafundować sobie idealny wieczór tylko we dwoje. I nie musicie wychodzić z domu! Zorganizujecie idealne walentynki.

Prezenty walentynkowe. Lista genialnych upominków dla niej i dla niego

Idealne walentynki. List miłosny

Pamiętasz, ile emocji wiązało się z otrzymywaniem krótkich notatek lub długich listów miłosnych? Przywróć te emocje i postaraj się podarować drugiej połówce coś więcej niż oklepane życzenia z internetu. Zamiast tego postaraj się napisać coś od siebie. Postaw na sentymentalną podróż i wyraź swoje emocje. Dodatkowo możesz spróbować urozmaicić taki prezent. Wystarczy, że kartkę papieru przypalisz na brzegach i zamoczysz ją w herbacie. W ten sposób uzyskasz efekt postarzenia. List zawiń w rulon i wsuń do butelki po winie. W ten sposób stworzysz coś wyjątkowego, co z pewnością zaskoczy ukochaną osobę.

Idealne walentynki. Podróż bez ruszania się z domu

Zaplanujcie tematyczny wieczór. Wybierzcie kraj, do którego zawsze chcieliście się udać, wyszukajcie najbardziej charakterystyczne napoje dla danego regionu (np. specyficzne alkohole) oraz dania kuchni regionalnej. Przygotujcie je wspólnie. Na dokładkę wybierzcie film, który został zrealizowany w wybranym przez Was państwie. W ten sposób wczujecie się w jego klimat, spędzając wspólnie czas na przygotowaniach oraz na miłym wieczorze tylko we dwoje.

Stylizacje na walentynki. Genialne spódnice, bluzki, spodnie i sukienki

Domowe SPA

Idealne walentynki nie muszą być skomplikowane. Mogą być czasem, który całkowicie poświęcicie sobie. Przebierzcie się w wygodne domowe ubrania i zafundujcie sobie SPA w domowym zaciszu. Zacznijcie od odprężającej kąpieli z dodatkiem soli lub olejków eterycznych. Pamiętaj, aby zadbać o świece, odpowiednią muzykę oraz inne elementy, które wprowadzą Was we wspaniały nastrój. Przygotuj kosmetyki do masażu, maseczki i produkty, które chciałabyś wypróbować z ukochaną osobą.