Internet to prawdziwa kopalnia inspiracji – a w szczególności media społecznościowe, gdzie nie brakuje pomysłowych blogerów, potrafiących znaleźć rozwiązanie niemal każdego problemu. Szczególnie interesujące są porady beauty. Tu z całą pewnością nie można mówić o braku kreatywności. Domowa maseczka na zaskórniki, sposoby na szybkie pozbycie się wyprysków, a może własnoręcznie przygotowany szampon? O ile większość z nich jest naprawdę skuteczna, czasem można natknąć się na mało użyteczne porady.

Ale jeśli chodzi o funkcjonalność, to jeden z internetowych trików nie ma sobie równych. Co prawda nie dotyczy on stricte urodowych kwestii, ale jest równie przydatny, szczególnie w upalne dni. Jest autorką jest Lynsey Crombey, na Instagramie znana jako Queen of Clean. Jej konto obserwuje już ponad 151 000 użytkowników. I nie ma w tym nic dziwnego, bo sztuczki którymi dzieli się ze swoimi followersami są genialne! Ostatnio wielką popularnością cieszy się trick dotyczący butów.

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI CHEMICZNE, KTÓRE KAŻDY Z NAS WDYCHA W SWOIM DOMU

Sztuczka jest naprawdę prosta, a żeby ją wykonać potrzebujesz jedynie kilku torebek z czarną herbatą. Włożone do środka butów pomagają pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lynsey Queen Of Clean (@lynsey_queenofclean)

AŻ 1/3 KOBIET CIERPI NA INFEKCJE INTYMNE NA WŁASNE ŻYCZENIE

Wystarczy pozostawić je na całą noc w ciepłym, suchym pomieszczeniu. Torebki z herbatą są bardzo chłonne i szybko wyciągnął bakterie i pomogą pozbyć się specyficznego zapachu. To naprawdę prosty i tani sposób na szybkie odświeżenie każdej pary butów.