Kochasz kino? Twoja pasja może sprawić, że staniesz się posiadaczką nowiutkiej Toyoty Avensis.

Cinema City organizuje konkurs wiedzy o kinie – do wygrana tysiące nagród gwarantowanych, a w finale ten wspaniały samochód!

Oto zasady:

Każdy etap startuje co tydzień w piątek o godz. 10.00 i wtedy też udostępniana jest pula nagród gwarantowanych. Odpowiedz poprawnie na wszystkie 10 pytań w QUIZIE FILMOWYM, a zdobędziesz nagrodę gwarantowaną, jeśli jeszcze jest dostępna w puli. Ponadto możesz stać się redaktorem czasopisma filmowego – „Magazyn Cinema City” i zdobyć w ten sposób dodatkowe nagrody.

Jeśli chcesz wygrać samochód Toyota Avensis lub jedną z wielu innych cennych nagród musisz awansować do finału i wziąć udział w QUIZIE FINAŁOWYM!

Aby awansować do finału odpowiadaj na pytania w QUIZIE i SEANSIE, zbieraj punkty i minimalizuj czas odpowiedzi – wszystkie Twoje wyniki zarejestrujemy. Wyniki każdego QUIZU FILMOWEGO możesz poprawiać 20 razy. W SEANSIE KINOWYM możesz wziąć udział tylko 2 razy w ciągu jednego etapu.

Aby otrzymać dostęp do etapu 7 i 8 musisz w dowolnym momencie Konkursu zarejestrować bilet kinowy zakupiony w okresie między 1.07 a 24.08.2011 r. w kinie Cinema City wybranym w formularzu rejestracyjnym. Aby zarejestrować bilet, po zalogowaniu wejdź na stronę Moje dane. Do odbioru nagród gwarantowanych w etapach 7 i 8 oraz rejestracji w finale zachowaj zarejestrowane bilety!

WEŹ UDZIAŁ W QUZIE I ZAGRAJ O SAMOCHÓD – kliknij TUTAJ.