Kobiece niezdecydowanie dopada czasem każdą z nas. Dzieje się tak niezależnie od wieku, dojrzałości, natury czy urody. Po prostu takie jesteśmy – czasem nie do końca wiemy czego chcemy. Wyborów jest mnóstwo …

Zapuszczasz włosy, minęły dwa lata. W końcu twoja fryzura osiąga pożądany kształt. Budzisz się następnego dnia, patrzysz w lustro i już marzysz o grzywce. Pędzisz do fryzjera, jeden ruch nożyczek i już masz grzywkę spadająca na oczy. W tym momencie zaczynasz myśleć o zapuszczaniu włosów..

Top najtrudniejszych kobiecych wyborów

Idziesz na imprezę, ON na niej będzie. Otwierasz szafę i dramat… nie masz się w co ubrać. Zastanawiasz się – bluzka z dekoltem czy sukienka mini? Wysokie szpilki czy niskie baleriny, w których będziesz mogła przetańczyć całą noc? Podkreślić mocno usta, czy lepiej oczy? Przyjść punktualnie, czy spóźnić się półtorej godziny i mieć mocne wejście? Która z nas się nad tym nie zastanawiała…

Jesteś na imprezie, poznaliście się, jesteście wspólnie przy barze. Co zamówić do picia? Wybór jest duży. Jeśli masz ochotę na orzeźwienie z nutką mięty, mniejszą zawartość alkoholu i kwaskowaty smak jabłka sięgnij po nowego Redd`s Apple Dry. Jeśli natomiast wolisz intensywny, jabłkowy smak wybierz Redd`s Apple Maxa Co ważne oba nowe Redd`sy lubią zarówno mężczyźni jak i kobiety – wreszcie możecie zamówić to samo.

Kobiece niezdecydowanie wynika z mnogości wyborów, które mamy. I nie ma w tym nic złego. Decyzja, którą podejmujemy zależy od wielu okoliczności: naszego nastroju, osobistych preferencji, impulsu, wcześniejszych doświadczeń. Tak jak nie ma dwóch identycznych kobiet, tak też nie zawsze jesteśmy skłonne do podejmowania tych samych wyborów.

Jedno jest pewne – zawsze warto mieć wybór!