Meghan Markle jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz odnoszącą sukcesy filantropką. Ona i książę Harry za pośrednictwem swojej fundacji Archewell  nieustannie wspierają niesamowite programy wsparcia dla potrzebujących.

Wygląda jednak na to, że nie wszystko idzie po myśli księżnej Sussex. Biograf Tom Bower podpisał sześciocyfrowy kontrakt na napisanie biografii Markle i jak twierdzi książka ta „opowie całą prawdę”. Co więcej, książka Bowera ma się ukazać już wkrótce, bo w 2022 roku. Bower miał spędzić 12 miesięcy na poszukiwaniu rozmówców i dokumentów.

5 cudownych torebek na jesień ♥

Źródła twierdzą, że współpraca z Bowerem oznacza biznes. „To książka, której obawia się nie tylko Meghan” – donoszą informatorzy The Sun.  „Tom nie unika ciosów i jest przerażająco dokładny w swoich poszukiwaniach”. Obecnie nie wiadomo, z kim Bower mógł rozmawiać do tej pory, ani co wyjawili rozmówcy. Wiadomo natomiast, że członkowie rodziny Markle, już w przeszłości próbowali dorobić się na jej nazwisku.

Królowa Elżbieta mści się na Meghan Markle. Oto jak wygląda królewska wściekłość

Tom chciał współpracować z Meghan Markle

Anonimowe źródło wyjaśniło, że Tom Bower z zadowoleniem współpracuje z bohaterami swoich książek, jednak tym razem zdecydowanie tak się nie dzieje. Markle w ogóle nie jest zainteresowana pomaganiem przy tworzeniu książki. „Biorąc pod uwagę wydarzenia z ostatnich tygodni i miesięcy, ta książka będzie jak dynamit” Ma być to tylko wierzchołek góry lodowej. Kolejne wydania pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy”.

Bower próbował przeprowadzić wywiady z członkami rodziny Markle, a także przyjaciółmi rodziny królewskiej oraz osobami, które nie pracują już dla księcia i księżnej Sussex . Jak dotąd nikt z rodziny królewskiej nie wydał jeszcze  oficjalnego oświadczenia na temat książki.

Królowa Elżbieta opublikowała sprawozdanie finansowe. Zawiera między innymi ogromną wpłatę od Meghan Markle i Harry’ego

 

Sonda

Meghan Markle

Rodzina królewska powinna odciąć się od Meghan Markle i Harry'ego?