Obecny makijaż Lady Gagi i sceniczny “image” jest zdecydowanie bardziej stonowany i delikatny. Warto przypomnieć, że jej pierwszy singiel Just Dance nie tak dawno obchodził okrągłe 10 lat (serio, nie kłamię), więc nie powinny dziwić te zmiany w stylizacjach i wyborach modowych oraz makijażowych. Okazuje się też, że gwiazda cieszy się naprawdę doskonałą cerą i do tego… ma też naturalne piegi!

ZOBACZ TEŻ: MOCNY MAKIJAŻ I KREACJA LADY GAGI PODZIELIŁA JEJ FANÓW. A JAKI KOLOR TY WIDZISZ?

Kilka dni temu Lady Gaga zamieściła na swoim instagramie zdjęcie z przygotowań do rozdania Oscarów. Piosenkarka ma na sobie szlafrok i turban z ręcznika, zero makijażu oraz piękny, mieniący się na złoto naszyjnik od Tiffany’ego. I chociaż w pierwszej chwili oczywiście spojrzałam na biżuterię (czy Tobie też kojarzy się z tym kompletem, który nosiła Kate Hudson w filmie Jak stracić chłopaka w 10 dni??!), to drugim moim zachwytem była twarz Gagi.

Spójrz tylko, jak perfekcyjnie wygląda jej twarz bez grama makijażu! Przyznam, że zupełnie się tego nie spodziewałam, biorąc pod uwagę fakt, że wielokrotnie w swojej karierze opowiadała o zmaganiach z infekcjami skóry. Wielokrotnie potwierdzeniem jej słów były zdjęcia od paparazzi, którzy uwieczniali jej problemy z cerą ukryte nawet pod bardzo mocnym makijażem scenicznym.

Tymczasem to zdjęcie nie pozwala mi się oderwać od naprawdę pięknej i zadbanej skóry artystki, która w tym świetle wygląda najlepiej na świecie (moim zdaniem):

Zauważyli to również fani artystki, którzy pod zdjęciem zamiast komentować biżuterię, zachwycali się jej urodą oraz niezwykłą cerą. Wystarczy przescrollować komentarze pod postem, by przeczytać naprawdę długą listę komplementów.

ZOBACZ TEŻ: Jak Lady Gaga wyglądała przed operacjami plastycznymi? (Mamy MOCNE ZDJĘCIA)

Wiedziałaś, że Lady Gaga ma tak idealną cerę?